Lajme nga Gazeta-Idea 2020-07-13T05:39:42+00:00 Zend_Feed_Writer http://www.example.com A Brahaj mandi@shqiperia.com http://www.shqiperia.com.com <![CDATA[Ndehyrje e rralle ne QSUT hiqet tumori mbiveshkor qe peshonte 1 kg dhe ishte zmadhuar 12 cm]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047756346/titulli/Ndehyrje-e-rralle-ne-QSUT-hiqet-tumori-mbiveshkor-qe-peshonte-1-kg-dhe-ishte-zmadhuar-12-cm <![CDATA[Pergjimi i plote Rama ne Shkoder Jam i bindur qe kemi drejtora qe po na nxjerrin bojen]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047756345/titulli/Pergjimi-i-plote-Rama-ne-Shkoder-Jam-i-bindur-qe-kemi-drejtora-qe-po-na-nxjerrin-bojen <![CDATA[Incidente pa nisur ende fushata simpatizanti i majte sulmon me karrige Lulzim Bashen]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047756344/titulli/Incidente-pa-nisur-ende-fushata-simpatizanti-i-majte-sulmon-me-karrige-Lulzim-Bashen <![CDATA[Vritet edhe nje shqiptar ne Irak Vrau 36 veta ne sulm kamikaz FOTO]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047755909/titulli/Vritet-edhe-nje-shqiptar-ne-Irak-Vrau-36-veta-ne-sulm-kamikaz-FOTO <![CDATA[Cristiano Ronaldo mbreti i Championsit]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047755908/titulli/Cristiano-Ronaldo-mbreti-i-Championsit <![CDATA[VIDEONishani ia merr kenges labce ison ia mban Ruci Une jam Ismail Qemali mbrapa me vjen historia]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754661/titulli/VIDEONishani-ia-merr-kenges-labce-ison-ia-mban-Ruci-Une-jam-Ismail-Qemali-mbrapa-me-vjen-historia <![CDATA[Xhirim i rralle nga sulmet e NATO-s ndaj Serbise VIDEO]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754658/titulli/Xhirim-i-rralle-nga-sulmet-e-NATO-s-ndaj-Serbise-VIDEO <![CDATA[Halim Kosova shkon ne club qetesohet mes te rinjve Pas nje dite me shume takime marr energji]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754657/titulli/Halim-Kosova-shkon-ne-club-qetesohet-mes-te-rinjve-Pas-nje-dite-me-shume-takime-marr-energji <![CDATA[FOTOLAJMNe vitet 2000 Pandeli Majko hidhte valle me Karolos Papulias]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754656/titulli/FOTOLAJMNe-vitet-2000-Pandeli-Majko-hidhte-valle-me-Karolos-Papulias <![CDATA[VIDEO Bujar Nishani ia merr kenges labce ison ia mban Gramoz Ruci Une jam Ismail Qemali mbrapa me vjen historia]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754655/titulli/VIDEO-Bujar-Nishani-ia-merr-kenges-labce-ison-ia-mban-Gramoz-Ruci-Une-jam-Ismail-Qemali-mbrapa-me-vjen-historia <![CDATA[Terhiqet nga gara kandidatja e PDIU per Konispolin Arapi Per nje detyre te larte shteterore]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754648/titulli/Terhiqet-nga-gara-kandidatja-e-PDIU-per-Konispolin-Arapi-Per-nje-detyre-te-larte-shteterore <![CDATA[Pagoi 10 mije leke per nje nate pasioni me prostituten pranga biznesmenit U ofroi rryshfet policeve te mos e arrestonin]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754273/titulli/Pagoi-10-mije-leke-per-nje-nate-pasioni-me-prostituten-pranga-biznesmenit-U-ofroi-rryshfet-policeve-te-mos-e-arrestonin <![CDATA[Shqiptari montazhieri i super reklames se Audi-t]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754272/titulli/Shqiptari-montazhieri-i-super-reklames-se-Audi-t <![CDATA[Shkaterrohet banda e falsifikatoreve dergonin shqiptaret drejt BE kundrejt 5000 Eurove e 20000 USD]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754271/titulli/Shkaterrohet-banda-e-falsifikatoreve-dergonin-shqiptaret-drejt-BE-kundrejt-5000-Eurove-e-20000-USD <![CDATA[Gazetari italian Shqiptaret jo vetem te heqin qafe por te fshijne edhe brezat]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047754270/titulli/Gazetari-italian-Shqiptaret-jo-vetem-te-heqin-qafe-por-te-fshijne-edhe-brezat <![CDATA[Ne Shkoder zogu i pules lind me kater kembe FOTO]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047753324/titulli/Ne-Shkoder-zogu-i-pules-lind-me-kater-kembe-FOTO <![CDATA[Kercenohet deputeti demokrat Florjon Mima Policia nis hetimet]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047753318/titulli/Kercenohet-deputeti-demokrat-Florjon-Mima-Policia-nis-hetimet <![CDATA[Emigrantet letra e femijes qe i mbijetoi dallgeve Te dashur vellezer ju lutem mos kaperceni detin Ekziston vetem vdekja]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047753055/titulli/Emigrantet-letra-e-femijes-qe-i-mbijetoi-dallgeve-Te-dashur-vellezer-ju-lutem-mos-kaperceni-detin-Ekziston-vetem-vdekja <![CDATA[Pas tragjedise ku u shua nje qytet ne Nepal foshnja 4-muajshe gjendet e gjalle nen rrenoja]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047753048/titulli/Pas-tragjedise-ku-u-shua-nje-qytet-ne-Nepal-foshnja-4-muajshe-gjendet-e-gjalle-nen-rrenoja <![CDATA[Gjykata e Larte nxjerr nga arresti ne shtepi Tom Doshin deputeti Nuk dua te kthehem ne Kuvend Rama po i sherben Metes]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047752536/titulli/Gjykata-e-Larte-nxjerr-nga-arresti-ne-shtepi-Tom-Doshin-deputeti-Nuk-dua-te-kthehem-ne-Kuvend-Rama-po-i-sherben-Metes <![CDATA[INVESTIGIMI Rruga e migrimit te shqiptareve drejt BE-se nis nga Prizreni]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047752435/titulli/INVESTIGIMI-Rruga-e-migrimit-te-shqiptareve-drejt-BE-se-nis-nga-Prizreni <![CDATA[Ja 8 emrat e kandidateve demokrate qe PS dyshon se kane te shkuar kriminale]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047752434/titulli/Ja-8-emrat-e-kandidateve-demokrate-qe-PS-dyshon-se-kane-te-shkuar-kriminale <![CDATA[Pastrohet plazhi i Velipojes dhe parku i Vilunit Korpusi i Vullnetareve Mbani paster mjedisin FOTO]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047751783/titulli/Pastrohet-plazhi-i-Velipojes-dhe-parku-i-Vilunit-Korpusi-i-Vullnetareve-Mbani-paster-mjedisin-FOTO <![CDATA[Zgjedhjet vendore Partia Demokratike zyrtarizon kandidatet ja emrat ne 61 Bashkite e vendit]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047750511/titulli/Zgjedhjet-vendore-Partia-Demokratike-zyrtarizon-kandidatet-ja-emrat-ne-61-Bashkite-e-vendit <![CDATA[Ish-zevendeskryeministri grek Jemi bere si Shqiperia por pa Enver Hoxhen]]> 2020-07-13T05:39:43+00:00 2020-07-13T05:39:43+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047750510/titulli/Ish-zevendeskryeministri-grek-Jemi-bere-si-Shqiperia-por-pa-Enver-Hoxhen - Arkiva Shqiptare e Lajmeve