Rezultate te kerkimit per termin: +ALSAT

Total: 2017
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.912Z

Fushata, ALSAT dhuron gjak

Drejtuesit dhe punonjesit e radio televizionit ALSAT ju bashkuan fushates sensibilizuese te dhurimit te gjakut, ne diten boterore te saj. Apeli per te ndihmuar njerezit ne nevoje si dhe te semuret kronike qe kane nevoja te vazhdueshme per te marre gjak nuk kane lene indiferente gazetaret, punonjesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.568Z

TV ALSAT bëhet pjesë e grupit TACI OIL. Rezart Taçi rrëfen projektet për ALSAT-in

Radio televizioni Alsat bëhet pjesë e grupit “Taçi Oil”. Alsat që operon që nga viti 2003 është një televizion me shtrirje mbarëkombëtare dhe me një pozitë të konsoliduar në tregun mediatik. Me një strukturë programore drejtuar publikut që dëshiron të informohet dhe th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.470Z

Unioni i Gazetarëve marrëveshje me "Alsat"

Unioni i Gazetareve Shqiptare dhe Televizioni ALSAT nenshkruajne nje marreveshje bashkepunimi, e cila i sherben formalizimit te marredhenieve te punes ne tregun mediatik. Marreveshja u nenshkrua mes kreut te Unionit te Gazetareve, Aleksander Cipa dhe drejtorit te pergjithshem te radiotelevizionit ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.241Z

Alarm për bombë në televizionin Alsat

Tiranë, 13 prill, NOA Update Një telefonat anonime në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ka njoftuar vendosjen e një bombe në zonën ish Frigoriferit në kryeqytet. Sipas policisë telefonata ka sinjalizuar se bomba është vendosur në ambientet e televizionit Alsat. Forca të shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.249Z

TV “ALSAT”, skaneri i futbollit shqiptar

Televizioni prestigjioz "ALSAT" do të jetë edhe këtë sezon "skaneri" i kampionatit shqiptar të futbollit, mision që e kryen prej katër sezonesh, duke fituar edhe vëmendjen e specialistëve, trajnerëve, futbollistëve, por mbi të gjitha të medias dhe dashamirësëve të futbollit. Edhe kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.791Z

Kumanovë, kërcënohet ekipi i TV Alsat

Kërcënohet ekipi i TV Alsat, që për momentin është në afërsi të lagjes ku po ndodh përleshja mes policisë dhe siç përflitet një grupi të armatosur. Kameramanit të TV Alsat i konfiskohen të gjitha materialet e incizuara. Policia gazetarit Valmir Kuçi i drejtohet me atë se të gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.605Z

Taci Oil hyn në tregun mediatik me Alsat

Rezart Taçi: Televizioni Alsat do të orientohet drejt tregut Radio televizioni Alsat bëhet pjesë e grupit Taçi Oil. Alsat që operon që nga viti 2003 është një televizion me shtrirje mbarëkombëtare dhe me një pozitë të konsoliduar në tregun mediatik. Me një strukturë programore dre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama