Rezultate te kerkimit per termin: +ALSAT

Total: 2017
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.605Z

Taci Oil hyn në tregun mediatik me Alsat

Rezart Taçi: Televizioni Alsat do të orientohet drejt tregut Radio televizioni Alsat bëhet pjesë e grupit Taçi Oil. Alsat që operon që nga viti 2003 është një televizion me shtrirje mbarëkombëtare dhe me një pozitë të konsoliduar në tregun mediatik. Me një strukturë programore dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.825Z

TV “Alsat”, pjesë e grupit “Taçi Oil”

Radio televizioni “Alsat” bëhet pjesë e grupit “Taçi Oil”. “Alsat”, i cili nisi aktivitetin e tij në vitin 2003, ka një shtrirje mbarëkombëtare. Tanimë ky televizion kalon nën administrimin e grupit “Taçi Oil”. Drejtori i përgjithshëm i RTV

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.773Z

Alarm fals për bombë tek "Alsat"

TIRANE - Alarm fals për bombë në zyrat e televizionit "Alsat". Një telefonatë anonime e cila pretendoi se eksplozivi do shpërthente në ambientet e televizionit, tek rruga "Siri Kodra", ka alarmuar Policinë e Tiranës. Brenda pak minutave, më shumë se 100 efektiva polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.415Z

Vidhen pajisjet e TV-Alsat të Tetoës

Autori i Lajmit: Red.Persona të panjohur gjatë natës kanë vjedhur pajisjen e TV-Alsat në rajonin e Tetovës përkatësisht në Malin e Thatë, ku është i vendosur ripetitori, nga i cili transmetojnë program të gjitha Televizionet kombëtare dhe ato lokale në Maqedoni, që mbulojnë territo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.300Z

Alarm i rremë në ALSAT, rast i përsëritur

Alarmi per vendosjen e nje bombe ne godinen e Televizionit ALSAT rezultoi i rreme. Alarmi u dha ne sallen operative te policise se Tiranes permes nje telefonate pak para mesdites. Sipas hetimeve paraprake te policise, telefonata qe njoftonte vendosjen e bombes ishte bere nga nje kabine telefonike jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.043Z

Veneto Banka sekuestron Tv Kombetar Satelitor ALSAT Albanian Screen

Permbaruesit kane sekuestruar per llogari te Bankes Veneto ne Shqiperi aktivetet e ish televizionit Alsat Albanian Screen dhe te kompanise se tregtimit me pakice te karburanteve Kuartabr br Masa e sekuestros sikurse raporton revista Monitor erdhi si rrjedhoje e nje kredie te pashlyer te Kuarta per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.170Z

Tiranë , alarm për bombë në televizionin "Alsat"

Alarm për bombë në redaksinë e televizionit 'Alsat", në zonën pranë ish-Frigoriferit. Policia ka mbërritur në vendngjarje ka nisur kontrollin e zonës dhe godinës në lidhje me këtë alarm. Po ashtu, forcat e policisë kanë evakuuar punonjësit e televizionit. Alarmi për bombë ësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama