Rezultate te kerkimit per termin: +ALSAT

Total: 2017
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.825Z

TV “Alsat”, pjesë e grupit “Taçi Oil”

Radio televizioni “Alsat” bëhet pjesë e grupit “Taçi Oil”. “Alsat”, i cili nisi aktivitetin e tij në vitin 2003, ka një shtrirje mbarëkombëtare. Tanimë ky televizion kalon nën administrimin e grupit “Taçi Oil”. Drejtori i përgjithshëm i RTV

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.773Z

Alarm fals për bombë tek "Alsat"

TIRANE - Alarm fals për bombë në zyrat e televizionit "Alsat". Një telefonatë anonime e cila pretendoi se eksplozivi do shpërthente në ambientet e televizionit, tek rruga "Siri Kodra", ka alarmuar Policinë e Tiranës. Brenda pak minutave, më shumë se 100 efektiva polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.415Z

Vidhen pajisjet e TV-Alsat të Tetoës

Autori i Lajmit: Red.Persona të panjohur gjatë natës kanë vjedhur pajisjen e TV-Alsat në rajonin e Tetovës përkatësisht në Malin e Thatë, ku është i vendosur ripetitori, nga i cili transmetojnë program të gjitha Televizionet kombëtare dhe ato lokale në Maqedoni, që mbulojnë territo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.300Z

Alarm i rremë në ALSAT, rast i përsëritur

Alarmi per vendosjen e nje bombe ne godinen e Televizionit ALSAT rezultoi i rreme. Alarmi u dha ne sallen operative te policise se Tiranes permes nje telefonate pak para mesdites. Sipas hetimeve paraprake te policise, telefonata qe njoftonte vendosjen e bombes ishte bere nga nje kabine telefonike jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.043Z

Veneto Banka sekuestron Tv Kombetar Satelitor ALSAT Albanian Screen

Permbaruesit kane sekuestruar per llogari te Bankes Veneto ne Shqiperi aktivetet e ish televizionit Alsat Albanian Screen dhe te kompanise se tregtimit me pakice te karburanteve Kuartabr br Masa e sekuestros sikurse raporton revista Monitor erdhi si rrjedhoje e nje kredie te pashlyer te Kuarta per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.170Z

Tiranë , alarm për bombë në televizionin "Alsat"

Alarm për bombë në redaksinë e televizionit 'Alsat", në zonën pranë ish-Frigoriferit. Policia ka mbërritur në vendngjarje ka nisur kontrollin e zonës dhe godinës në lidhje me këtë alarm. Po ashtu, forcat e policisë kanë evakuuar punonjësit e televizionit. Alarmi për bombë ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.827Z

TV Alsat, pjesë e Taçi Oil, Rezart Taçi rrëfen projektet

Radiotelevizioni Alsat bëhet pjesë e grupit Taçi Oil. Radiotelevizioni “Alsat” bhet pjes e grupit “Tai Oil”. N nj prononcim pr “Alsat”, drejtori i prgjithshm i RTV “Alsat”, Rezart Tai foli pr prioritetet e zhvillimit t ktij investi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama