Rezultate te kerkimit per termin: +Aaron +Sorkin

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.677Z

Filmi i Steve Jobs, vetëm me tre skena

SHBA- Filmi i shumëpritur biografik i krijuesit të ndjerë të Apple, Steve Jobs, do të jetë i përbërë vetëm nga tre skena, ka konfirmuar skenaristi Aaron Sorkin. Specialisti i filmave biografik, Aaron Sorkin, i cili ishte dhe ideatori i filmit “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.590Z

Michael Fassbender në rolin e Steve Jobs

Pasi edhe Christian Bale dhe Leonardo DiCaprio u tërhoqën nga filmi i regjisorit Aaron Sorkin kushtuar Steve Jobs, tani raportohet që një tjetër aktor do ta marrë përsipër rolin e inovatorit teknologjik. Sipas The Guardian, është Michael Fassbender ai që po pritet të marrë rolin e Jobs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.902Z

Christian Bale në rolin e ikonës së Apple, Steve Jobs

Skenaristi Aaron Sorkin ka paralajmëruar planet e filmit biografik për Steve Jobs. Rolin e ikonës së Apple do ta luajë aktori i famshëm, Christian Bale. "Na duhej aktori më i mirë i kohës dhe me një moshë të caktuar, ky ishte Chris Bale" ka thënë Sorkin në një intervistë televizive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.067Z

Christian Bale në rolin e Steve Jobs?!

SHBA- Skenaristi Aaron Sorkin pati njoftuar para disa vitesh se ka në plan të bëjë një film biografik mbi jetën e shefit ekzekutiv të Apple-it, Steve Jobs. Ai zbuloi dje disa detaje mbi këtë film, si dhe aktorin që do të luajë rolin e gjiga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.241Z

Di Caprio do te interpretoje Steve Jobs

0 Serish ne qender te vemendjes themeluesi i kompanise Apple Steve Jobs Filmi i pare i cili doli ne treg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.153Z

Christian Bale, pas Mojsiut luan Steve Jobs-in

Christian Bale do ta luajë rolin e themeluesit të kompanisë gjigante teknologjike, Apple, Steve Jobs, në filmin e ri biografik që fillon xhirimet pranverën e ardhshme. Aktori i filmit Batman do ta zëvendësojë Leonardo DiCaprio-n në këtë rol, i cili së fundmi ka njoftuar që do të bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.237Z

DiCaprio ne rolin e Steve Jobs

Leonardo DiCaprio mund të interpretojë bashkëthemeluesin e Apple, Steve Jobs, në një film të ri biografik. Nëse do të arrijë marrëveshjen, aktori 39-vjeçar do të bashkohet sërish me regjisorin Danny Boyle, me të cilin k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama