Rezultate te kerkimit per termin: +Abraham

Total: 936
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.916Z

Abraham firmos për Vllazninë

Gasper MARKU- Dita e premte ka shënuar firmosjen e tretë zyrtare për kampin kuqeblu. Listës së Vllaznisë i është shtuar edhe futbollisti me ngjyrë Abraham. Lojtari që luan në krahun e majtë të repartit të mbrojtjes, ka firmosur në orët e mesditës së sotme një kontratë zyrtare me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.860Z

Dinamo veteofrohet Abraham

Dje pasdite ne stervitje me dinamovitet eshte pershire dhe nje emer i njohur per kampin blu nigeriani Abraham Alecenu. Fillimisht futbollisti i cili ka dale kampion me kete skuader ne sezonin 2007-2008 ka kerkuar qe te mos shkruhet per te duke nenvizuar faktin se ka ardhur vetem per stervitje. Por m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.394Z

Abraham lë Tiranën për Guingamp

Mbrojtësi i majtë nigerian Abraham Alechehwu, i konsideruar edhe si blerja e bujshme e Tiranës pritet të nëshkruajë për skuadrën franceze të kategorisë së dytë, Guingamp. Lajmi jepet nga "Sport Ekspres", që i referohet deklarimit të menaxherit Adrian Aliaj. 22-vjecari e nisi aventur�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.246Z

Abraham, “diamanti” bardheblu i Tiranes

Nga Altin Sulce Me nje shqipe te admirueshme, blerja e re e Tiranes, Alechenu Abraham, nis te rrefeje per jeten ne skuadren bardheblu, mjedisin e ngrohte kryeqytetas dhe karrieren e tij ne Shqiperi. Por, heziton te flase per jeten private. Vetem thote se e kalon mire me nje shoqe bjonde shqiptare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.365Z

Abraham sheh tre pike

Tirana kryesuese ka lene pas ndeshjen ndaj Vllaznise ku kerkonte tre piket por mori nje barazim. Rezultati dhe fakti qe kjo ndeshje kaloi duket se qeteson skuadren por edhe vete trajnerin qe tashme i lejon lojtaret te flasin. Abraham thote se ndaj Teutes kryesuesit do te rigjejne tre piket.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.781Z

FOTOT/ Abraham: Sjam porno- star, por jam seks- simbol

Ajo ngeli shtatzënë kur ishte vetëm 16 vjeç. Më pas i hyri karrierës televizive. Në vitin 2013, i befasoi të gjithë kur bëri një video porno me një aktor të kësaj fushe. Mamaja- adoleshente kishte ndryshuar. Por tani modelja 22- vjeçare, Farrah Abraham thotë se nuk do që të etik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.050Z

Abraham Ku shkoj une fitohet titulli

Ashtu sic ishte parashikuar klubi shkodran ka prezantuar dje perpara mediave blerjen me te re te Vllaznise pikerisht mbrojtesin e majte Abraham Alecenu. Nigeriani vetem nje dite me pare vendosi perfundimisht se me cilen skuader do te aktivizohej duke firmosur nje kontrate per nje vit e gjysme me Vll

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama