Rezultate te kerkimit per termin: +Abraham

Total: 936
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.307Z

Abraham, gati huazimi te Tirana

Nigeriani më i njohur në Shqipëri, Abraham Aleçenu – katër herë kampion, 2 herë me Tiranën, 1 me Dinamon dhe 1 me Elbasanin – pritet të huazohet (për 5 muaj) te Tirana. Mbrojtësi i majtë 25-vjeçar, Abraham Aleçenu, i cili në fillim të këtij sezoni ishte pjesë e Iraklsit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.699Z

Abraham mes Kroacisë dhe Bundesligës

Mbrojtësi nigerian i Ti ranës, Abraham Alechenu, vazhdon të mbetet në merkato. E ardhmja e tij nuk është vendosur ende, për shkak se në drejtim të tij nuk kanë munguar ofertat. Këtë e ka konfirmuar edhe vetë menaxheri i tij, Gëzim Mançe. Gjatë javëve të fundit ka pasur disa oferta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.382Z

Abraham pas rekordit, në Ukrainë

Nigeriani Abraham, i vetmi i huaj që ka fituarnë Shqipëri tre tituj kampionë me tre skuadra të ndryshme shqiptare, pritet të largohet në "atdheun" e ri të legjionarëve shqiptarë, Ukrainën. Oferta ekonomike për mbrojtësin shtashkurtër dhe të menaxhuar nga Gëzim Mance është e lartë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.350Z

Zbulohet sekreti në orën e Abraham Linkolnit

Uashington - Është gjetur një mesazh i fshehur në orën e ish presidentit amerikan, Abraham Linkoln. Drejtues të Muzeut Historik bëjnë të ditur se në orën e ish presidentit Linkoln, të blerë në vitet 1950, fshihet një mesazh i shkruar në mekazimat e brendshëm të saj. Në pjesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.006Z

Farrah Abraham: Pornografia më shkatërroi jetën- FOTO

ITALI – Në kohën kur u shfaq premiera e filmit të saj të parë pornografik, me titull "Backdoor Teen Mom", aktorja Farrah Abraham e cilësoi thjesht një celebrim të trupit të saj. Por tashmë, ish-protagonistja e show-t të njohur të MTV-së, “16 vjeç shtatzënë”, duket s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.289Z

Abraham ka oferta: Vendos në janar

Në Shqipëri u rrit si futbollist, por duket se shumë shpejt ka ndërmend ta braktisë atë. Bëhet fjalë pikërisht për një nga të huajt më të suksesshëm, që luajnë në kampionatin shqiptar, nigerianin Abraham Alechenu. I lindur më 26 mars 1986, në Nigeri, prej kohësh qar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.180Z

Abraham, nga Tirana tek Iraklis

Nigeriani ka udhëtuar drejt Greqisë për të zhvilluar fillimisht një provë disa ditore e më pas për të firmosur nëse bie dakort me drejtuesit e skuadrës greke. Abraham nuk ka zgjedhur të luajë me Tiranën në turin e dytë të Europa Ligës por ka preferuar që pas më shumë se pesë vi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama