Rezultate te kerkimit per termin: +Abraham

Total: 936
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

Refik Halili, padi agjentit Mançe

(ALBANIA SPORT) – Presidenti i Tiranës, Refik Halili, do të padisë në gjykatë agjentin e FIFA-s, Gëzim Mançe, menaxher i ish-futbollistëve të Tiranës, Eleandro Pema dhe Narciz Fish. Sipas bosit bardheblu, agjenti Mançe ka falsifikuar firmën e Fishit. Kjo sipas Halilit, është provuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.685Z

Obama udhëton me tren për të marrë postin

Gaza -Presidenti i zgjedhur amerikan, Barack Obama mbërriti dje në Uashington, ku do të marrë presidencën e 44-t të SHBA-së. Njësoj si presidenti i parë Abraham Linkoln, për të cilin ka shprehur se dëshiron të ndjekë rrugën e tij, Obama udhëtoi me tren që filloi në Filadelfia dhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.426Z

Rrahman Hallaçi firmos për Tiranën

Rrahman Hallaçi është blerja e re e Tiranës. Ish-mbrojtësi 27-vjeçar i Partizanit dhe Vllaznisë ndodhet në Pukë, aty ku bardheblutë po zhvillojnë fazën përgatitore. Lajmin e dha gazeta “Panorama Sport”. TIRANA TË ARDHUR (9): Ilion Lika, Pero Pejiç, Ognien Sinik, Vilfor Hysa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.355Z

Formacionet zyrtare, Barcelona - Espanyol

Barcelona dhe Espanyol do të takohen në Camp Nou, në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Ndeshja fillon nga ora 20:30, ndërsa sot bën debutimin e parë zyrtar për Barcelonën, Arda Turan. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.479Z

Tirana e Flamurtari ne finalen e kupes

Tirana dhe Flamurtari jane dy skuadrat qe do diskutojne edhe finalen e Kupes se Shqiperise. Nje ndeshje spektakolare ne stadiumin “Qemal Stafa” ka nxjerre, fitues pikerisht Tiranen. 90 minuta kane perfunduar ne shifrat 0-0, ku Agolli me nje travers dhe Xhafa kane qene shume prane golit. Nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.735Z

Clooney, kushëri me Lincoln? Ancestry.com thotë po!

George Clooney,  kushëri i largët i Abraham Lincoln, presidenti i 16-të i Shteteve të Bashkuara, i vrarë në Uashington në vitin 1865? Po, nese do t’i besojme faqes se internetit Ancestry.com. Sipas Ancestry.com, e ëma e Lincoln, Nancy Hanks, ishte gjysmëmotra e stër-stër-stër-st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.449Z

Tirana fiton miqësoren me Instambulspor

Albania-sport.com (AS)- Tirana fitoi 2-1 miqësoren e luajtur sot me skuadrën turke Instambulspor, takim i zhvilluar në Kemer të Antalias. Turqit kaluan të parët në avantazh. Blerja e re dimërore e bardhebluve, ish-lojtari i Elbasanit, Hetlem Capja barazoi rezultatin, ndërsa golashënuesi m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama