Rezultate te kerkimit per termin: +Abraham

Total: 936
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.426Z

Rrahman Hallaçi firmos për Tiranën

Rrahman Hallaçi është blerja e re e Tiranës. Ish-mbrojtësi 27-vjeçar i Partizanit dhe Vllaznisë ndodhet në Pukë, aty ku bardheblutë po zhvillojnë fazën përgatitore. Lajmin e dha gazeta “Panorama Sport”. TIRANA TË ARDHUR (9): Ilion Lika, Pero Pejiç, Ognien Sinik, Vilfor Hysa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.355Z

Formacionet zyrtare, Barcelona - Espanyol

Barcelona dhe Espanyol do të takohen në Camp Nou, në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Ndeshja fillon nga ora 20:30, ndërsa sot bën debutimin e parë zyrtar për Barcelonën, Arda Turan. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.479Z

Tirana e Flamurtari ne finalen e kupes

Tirana dhe Flamurtari jane dy skuadrat qe do diskutojne edhe finalen e Kupes se Shqiperise. Nje ndeshje spektakolare ne stadiumin “Qemal Stafa” ka nxjerre, fitues pikerisht Tiranen. 90 minuta kane perfunduar ne shifrat 0-0, ku Agolli me nje travers dhe Xhafa kane qene shume prane golit. Nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.735Z

Clooney, kushëri me Lincoln? Ancestry.com thotë po!

George Clooney,  kushëri i largët i Abraham Lincoln, presidenti i 16-të i Shteteve të Bashkuara, i vrarë në Uashington në vitin 1865? Po, nese do t’i besojme faqes se internetit Ancestry.com. Sipas Ancestry.com, e ëma e Lincoln, Nancy Hanks, ishte gjysmëmotra e stër-stër-stër-st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.449Z

Tirana fiton miqësoren me Instambulspor

Albania-sport.com (AS)- Tirana fitoi 2-1 miqësoren e luajtur sot me skuadrën turke Instambulspor, takim i zhvilluar në Kemer të Antalias. Turqit kaluan të parët në avantazh. Blerja e re dimërore e bardhebluve, ish-lojtari i Elbasanit, Hetlem Capja barazoi rezultatin, ndërsa golashënuesi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.457Z

Flamurtari mbyll merkaton me Draganov

Skuadra e Flamurtarit sipas të gjitha gjasave i ka dhënë fund merkatos së afrimeve të futbollistëve. Dje, për vlonjatët ka firmosur edhe sulmuesi Bullgar, Dragomir Draganov, i cili do të jetë i dyti futbollist i huaj në radhët e skuadrës, pas nigerianit, Abraham. Mendohet se Draganov do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.016Z

Miranda Kerr tregon të dashurin |FOTO

Transmetuar më 07.03.2016 - 12:17 Ata kanë qenë zyrtarisht bashkë që nga qershori i kaluar, por vetëm tani mund të fillojmë të shikojmë sesa e lumtur është Miranda Kerr. Ajo ka vendosur që të publikojë në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama