Rezultate te kerkimit per termin: +Abraham

Total: 936
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.457Z

Flamurtari mbyll merkaton me Draganov

Skuadra e Flamurtarit sipas të gjitha gjasave i ka dhënë fund merkatos së afrimeve të futbollistëve. Dje, për vlonjatët ka firmosur edhe sulmuesi Bullgar, Dragomir Draganov, i cili do të jetë i dyti futbollist i huaj në radhët e skuadrës, pas nigerianit, Abraham. Mendohet se Draganov do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.016Z

Miranda Kerr tregon të dashurin |FOTO

Transmetuar më 07.03.2016 - 12:17 Ata kanë qenë zyrtarisht bashkë që nga qershori i kaluar, por vetëm tani mund të fillojmë të shikojmë sesa e lumtur është Miranda Kerr. Ajo ka vendosur që të publikojë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.477Z

Filmi bazuar në veprën e Kadares shfaqet në Akademinë Marubi

Në 105 minuta regjisori francez, Fanny Ardant, ka rrëfyer historinë e veprës "Eskili ky humbës i madh" të shkrimtarit shqiptar Ismail Kadare, dhe e ka titulluar ""Hi dhe gjak". Ky film do të ekranizohet edhe në Tiranë, në Akademinë e filmit dhe multimedias "Marubi", më 13 janar. Me role

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.101Z

Ja si reagon vogëlushi kur hapen dyert elektrike

Ndonjëherë veprimet e fëmijëve janë aq të lezetshme sa që i bën ata të duken adhurueshëm. Këtë gjëtë e tregon dhe kjo video. Abraham Vargas ka ngarkuar në YouTube një video të djalit tij të vogël teksa reagonte ndaj dyerve automatike gjatë ecjes në dyqanin ushqimorë, dhe ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.855Z

Tirana e Lonçareviç ka probleme

Futbolli i kampionatit shqiptar do te rikthehet sot me ndeshjet e javes se peste, ku spikasin dy takimet, Apolonia-Tirana dhe Teuta Vllaznia, ndersa dy kryesueset, Besa dhe Dinamo, do te luajne ne shtepi, respektivisht ndaj Skenderbeut dhe ndaj Shkumbinit. Per bardheblute, edhe pse jo ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.989Z

Trump: Sistemi i imigracionit nuk do të përdoret si vegël e terrorizmit

Në fjalimin e tij të përjavshëm, Presidenti amerikan Donald Trump premtoi se sistemi i imigracionit në vend nuk do të përdoret si vegël për të çuar përpara kauzën e terroristëve të huaj. Ai tha se do të vazhdojmë të luftojmë që të marrim të gjitha masat e nevojshme dhe të ligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.394Z

Abrahamit do t'i jepet pasaporte shqiptare!?

Ne ambientet e futbollit tone nuk eshte folur thuajse fare per talentin shqiptar nga Maqedonia, Mustafi. Te tjera probleme jane ngritur. Kohet fundit ka pasur shqetesim nese do te pajiset me pasaporte shqiptare nje lojtar afrikan, qe luan me Tiranen, Abrahami. Mesfushori eshte nje nder futbolliste

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama