Rezultate te kerkimit per termin: +Abraham

Total: 936
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.246Z

Abraham, “diamanti” bardheblu i Tiranes

Nga Altin Sulce Me nje shqipe te admirueshme, blerja e re e Tiranes, Alechenu Abraham, nis te rrefeje per jeten ne skuadren bardheblu, mjedisin e ngrohte kryeqytetas dhe karrieren e tij ne Shqiperi. Por, heziton te flase per jeten private. Vetem thote se e kalon mire me nje shoqe bjonde shqiptare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.365Z

Abraham sheh tre pike

Tirana kryesuese ka lene pas ndeshjen ndaj Vllaznise ku kerkonte tre piket por mori nje barazim. Rezultati dhe fakti qe kjo ndeshje kaloi duket se qeteson skuadren por edhe vete trajnerin qe tashme i lejon lojtaret te flasin. Abraham thote se ndaj Teutes kryesuesit do te rigjejne tre piket.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.781Z

FOTOT/ Abraham: Sjam porno- star, por jam seks- simbol

Ajo ngeli shtatzënë kur ishte vetëm 16 vjeç. Më pas i hyri karrierës televizive. Në vitin 2013, i befasoi të gjithë kur bëri një video porno me një aktor të kësaj fushe. Mamaja- adoleshente kishte ndryshuar. Por tani modelja 22- vjeçare, Farrah Abraham thotë se nuk do që të etik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.050Z

Abraham Ku shkoj une fitohet titulli

Ashtu sic ishte parashikuar klubi shkodran ka prezantuar dje perpara mediave blerjen me te re te Vllaznise pikerisht mbrojtesin e majte Abraham Alecenu. Nigeriani vetem nje dite me pare vendosi perfundimisht se me cilen skuader do te aktivizohej duke firmosur nje kontrate per nje vit e gjysme me Vll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.335Z

Nigeriani Abraham vendos rekord

Mbrojtësi i Dinamos, Abraham Alchevny vendosi një rekord unikal në kampionatin shqiptar. Nigeriani shtatshkurtër fitoi për herë të tretë rresht një titull kampion në Shqipëri, dhe për më tepër me tre skuadra të ndryshme: me Elbasanin në sezonin 2005-2006, me Tiranën në sezonin 2006

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.292Z

Abraham: Me Tiranën, titullin e katërt

Nigeriani bardheblu falënderon Zotin për arritjet në futbollin shqiptar, por vlerëson edhe punën e tij Është i vetmi futbolist i huaj që ka arritur kaq shumë suksese në futbollin shqiptar, madje edhe futbollistët tanë e kanë zili nigerianin Abraham për gjithçka ka fituar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.057Z

Dueli i Vitit, Krasniqi përballë Abraham

Zyrtarizohet sfida e radhës për boksierin shqiptar, i cili do të ndeshet në një duel prestigjioz pasi 29-vjeçari i lindur në Junik sfidon tre herë kampionin e botës. Zyrtarizmi i kësaj sfide Haxhi Krasniqi kundër Arthur Abraham,  ka tërhequr vëmendjen e opinionit sportiv në Gjermani,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama