Rezultate te kerkimit per termin: +Abrashi

Total: 1204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.837Z

Peleshi ne shtepine e viktimes Abrashi

brbrZevendeskryeministri Niko Peleshi ka vizituar familjen Abrashi pas ngjarje se rene ku nje 38-vjecare humbi jeten paraditen e sotme Peleshi tha dhe se ishte nje aksident i jashtezakonshem dhe se qeveria do te ndihmoje familjen e viktimes Lumi Verdove doli nga shtrati mengjesin e sotem si pasoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.196Z

Fisnik Abrashi, drejtor në AP

Gazetari nga Kosova, Fisnik Abrashi, është emëruar Drejtor në agjencinë njohur të lajmeve Associated Press (AP), për Europën Qendrore dhe Lindore. Abrashi deri më tani punonte korrespodent për AP në rajonet me luftëra dhe konflikte në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.101Z

Maratonomaku Amir Abrashi vrapon 331 km në 28 ndeshje

Mesfushori Futbollisti shqiptar është një nga zbulimet e sezonit në Bundesligën 2 Amir Abrashi është kthyer në një nga lojtarët më të spikatur të Bundesligës 2 dhe për të kuptuar pse, mjafton të shohësh statistikat e tij sezonale me fanellën e Fraiburgut. Sipas statistikave zyrtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.492Z

Amir Abrashi, kryesues dhe maratonomak në Bundesligën 2

Mesfushori Mesfushori i përfaqësueses shqiptare, Amir Abrashi, është një nga emrat më të spikatur të këtij edicioni në Bundesligën 2. Shumëkush e cilësoi një hap mbrapa në karrierë kalimin e futbollistit nga Grasshoper te Fraiburg, meqë ky ekip luante në Bundesligën 2. Por Abrashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.768Z

Abrashi: Nuk ka ridizenjim të qeverisë së Kosovës

Ministri i Mirëqenies sociale dhe zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës Arban Abrashi, ka deklaruar se nuk pritet që së shpejti të ketë ri-dizajnim të kabinetit qeveritar Mustafa. Abrashi ka deklaruar se në fazën e parë pritet që PDK të sjellë emrat për postet e lëna bosh e më pastaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.622Z

Zyrtare: Amir Abrashi kalon në futbollin gjerman

Mesfushori shqiptar, Amir Abrashi, do të provojë një aventurë në futbollin gjerman. 25 vjeçari që mbron ngjyrat e kombëtares shqiptare, është lojtar i ri i Freiburgut, skuadër që këtë vit, ka rënë nga elita e futbollit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.395Z

Abrashi hidhet në det, Shaqiri e shikon (Video)

Amir Abrashi dhe Xherdan Shaqiri po kalojne pushimet sëbashku. Futbollisti i kombëtares shqiptare, Abrashi ka postuar një video në Instagram ku shihet teksa hidhet në det nga një jaht. E duke u hedhur në det, mesfushori i Zvicres, Xherdan Shaqiri  shikon  hedhjen e e tij. Shaqiri dhe Abr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama