Rezultate te kerkimit per termin: +Abrashi

Total: 1204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.113Z

Video: Abrashi supergol ndaj Duisburgut

Amir Abrashi po tregohet vendimtar për skuadrën e tij Freiburg në Bundesligën e dytë gjermane. Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë titullar si gjithnjë në ndeshjen ndaj Dusiburgut që përfundoi në barazim 1-1. 25-vjeçari ishte shpëtimtar i Freiburgut në këtë takim, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.620Z

Gjermani, Abrashi rinovon kontratën me Frajburg

Amir Abrashi ka rinovuar kontratën me klubin e Frajburg. Mesfushori i kombëtares Shqiptare që u bashkua me skuadrën gjermane në vitin 2015 gjeti gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit. Lajmin e bëjnë të ditur mediat gjermane që nuk kanë mundur ende të zbulojnë detajet e marrëvesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.055Z

Ministri Abrashi sërish gjuhet me vezë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, i cili është edhe zëdhënës i Qeverisë së Kosovës, është gjuajtur sot me vezë teksa po dilte nga objekti i Qeverisë së Kosovës ku morri pjesë në mbledhjen e sotme të ekzekutivit. Lëvizja Vetëvendosje ka pranuar se aktivist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.478Z

Abrashi shënon golin e tij të parë në Bundesligë

Amir Abrashi shënoi golin e tij të parë në Bundesligë me skuadrën e Freiburg, duke ndihmuar të tijtë të fitojnë 3-1 në transfertë ndaj Werder Bremenit. Abrashi, që sezonin e kaluar kishte qenë një prej protagonistëve kryesorë në ngjitjen e ekipit në Bundesligën e parë me golat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.048Z

Abrashi i sigurt: Nesër nuk zgjidhet presidenti (Video)

Zëdhënësi i qeverisë, Arban Abrashi në emisionin Rrokum Roll është shprehur i bindur se nesër nuk zgjidhet presidenti. "Nesër është veç një seancë e rregullt si të tjerat, por me numër të ekzagjeruar të pikave të rendit të ditës", tha përmes telefonit Abrashi. "Me sa kam unë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.396Z

Abrashi e Memushaj shënojnë gola deçiziv

Amir Abrashi gjen më në fund golin me fanellën e Freiburgut në Bundesligën e dytë gjermane. Mesfushori i kombëtares shqiptare realizoi golin e parë për skuadrën e tij në fitoren 2-0 me transfertë me Kaizerslauternin. Në minutën e 72 të sfidës, pas një kundërsulmi të shpejtë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.782Z

Abrashi synon përmirësimin e gjendjes sociale në Kosovë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, takoi ndihmës sekretarin e Departamentit Amerikan të Shtetit, Thomas O. Melia, i cili vizitoi Kosovën gjatë vizitës në rajon. Ministri Abrashi e informoi ndihmës sekretarin O. Melia për përkushtimin e tij që ta përmirësojë gjendj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama