Rezultate te kerkimit per termin: +Abrashi

Total: 1204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.055Z

Ministri Abrashi sërish gjuhet me vezë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, i cili është edhe zëdhënës i Qeverisë së Kosovës, është gjuajtur sot me vezë teksa po dilte nga objekti i Qeverisë së Kosovës ku morri pjesë në mbledhjen e sotme të ekzekutivit. Lëvizja Vetëvendosje ka pranuar se aktivist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.478Z

Abrashi shënon golin e tij të parë në Bundesligë

Amir Abrashi shënoi golin e tij të parë në Bundesligë me skuadrën e Freiburg, duke ndihmuar të tijtë të fitojnë 3-1 në transfertë ndaj Werder Bremenit. Abrashi, që sezonin e kaluar kishte qenë një prej protagonistëve kryesorë në ngjitjen e ekipit në Bundesligën e parë me golat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.048Z

Abrashi i sigurt: Nesër nuk zgjidhet presidenti (Video)

Zëdhënësi i qeverisë, Arban Abrashi në emisionin Rrokum Roll është shprehur i bindur se nesër nuk zgjidhet presidenti. "Nesër është veç një seancë e rregullt si të tjerat, por me numër të ekzagjeruar të pikave të rendit të ditës", tha përmes telefonit Abrashi. "Me sa kam unë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.396Z

Abrashi e Memushaj shënojnë gola deçiziv

Amir Abrashi gjen më në fund golin me fanellën e Freiburgut në Bundesligën e dytë gjermane. Mesfushori i kombëtares shqiptare realizoi golin e parë për skuadrën e tij në fitoren 2-0 me transfertë me Kaizerslauternin. Në minutën e 72 të sfidës, pas një kundërsulmi të shpejtë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.782Z

Abrashi synon përmirësimin e gjendjes sociale në Kosovë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, takoi ndihmës sekretarin e Departamentit Amerikan të Shtetit, Thomas O. Melia, i cili vizitoi Kosovën gjatë vizitës në rajon. Ministri Abrashi e informoi ndihmës sekretarin O. Melia për përkushtimin e tij që ta përmirësojë gjendj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:53.356Z

“Revolucionarët” kërcënojnë ministrin Abrashi me varje publike

Debati mes mbështetësve opozitar dhe përfaqësuesve të qeverisë po shkon duke u intensifikuar. Një ditë pasi që kryeministri Mustafa u gjuajt me vezë të prishura nga aktivistët Vetëvendosje, ministri Arban Abrashi kërcënohet me varje publike. Ministri Arbashi ka bërë publike një mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.837Z

Peleshi ne shtepine e viktimes Abrashi

brbrZevendeskryeministri Niko Peleshi ka vizituar familjen Abrashi pas ngjarje se rene ku nje 38-vjecare humbi jeten paraditen e sotme Peleshi tha dhe se ishte nje aksident i jashtezakonshem dhe se qeveria do te ndihmoje familjen e viktimes Lumi Verdove doli nga shtrati mengjesin e sotem si pasoje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama