Rezultate te kerkimit per termin: +Abrashi

Total: 1204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.478Z

Abrashi shënon golin e tij të parë në Bundesligë

Amir Abrashi shënoi golin e tij të parë në Bundesligë me skuadrën e Freiburg, duke ndihmuar të tijtë të fitojnë 3-1 në transfertë ndaj Werder Bremenit. Abrashi, që sezonin e kaluar kishte qenë një prej protagonistëve kryesorë në ngjitjen e ekipit në Bundesligën e parë me golat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.048Z

Abrashi i sigurt: Nesër nuk zgjidhet presidenti (Video)

Zëdhënësi i qeverisë, Arban Abrashi në emisionin Rrokum Roll është shprehur i bindur se nesër nuk zgjidhet presidenti. "Nesër është veç një seancë e rregullt si të tjerat, por me numër të ekzagjeruar të pikave të rendit të ditës", tha përmes telefonit Abrashi. "Me sa kam unë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.396Z

Abrashi e Memushaj shënojnë gola deçiziv

Amir Abrashi gjen më në fund golin me fanellën e Freiburgut në Bundesligën e dytë gjermane. Mesfushori i kombëtares shqiptare realizoi golin e parë për skuadrën e tij në fitoren 2-0 me transfertë me Kaizerslauternin. Në minutën e 72 të sfidës, pas një kundërsulmi të shpejtë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.782Z

Abrashi synon përmirësimin e gjendjes sociale në Kosovë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, takoi ndihmës sekretarin e Departamentit Amerikan të Shtetit, Thomas O. Melia, i cili vizitoi Kosovën gjatë vizitës në rajon. Ministri Abrashi e informoi ndihmës sekretarin O. Melia për përkushtimin e tij që ta përmirësojë gjendj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:53.356Z

“Revolucionarët” kërcënojnë ministrin Abrashi me varje publike

Debati mes mbështetësve opozitar dhe përfaqësuesve të qeverisë po shkon duke u intensifikuar. Një ditë pasi që kryeministri Mustafa u gjuajt me vezë të prishura nga aktivistët Vetëvendosje, ministri Arban Abrashi kërcënohet me varje publike. Ministri Arbashi ka bërë publike një mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.837Z

Peleshi ne shtepine e viktimes Abrashi

brbrZevendeskryeministri Niko Peleshi ka vizituar familjen Abrashi pas ngjarje se rene ku nje 38-vjecare humbi jeten paraditen e sotme Peleshi tha dhe se ishte nje aksident i jashtezakonshem dhe se qeveria do te ndihmoje familjen e viktimes Lumi Verdove doli nga shtrati mengjesin e sotem si pasoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.196Z

Fisnik Abrashi, drejtor në AP

Gazetari nga Kosova, Fisnik Abrashi, është emëruar Drejtor në agjencinë njohur të lajmeve Associated Press (AP), për Europën Qendrore dhe Lindore. Abrashi deri më tani punonte korrespodent për AP në rajonet me luftëra dhe konflikte në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama