Rezultate te kerkimit per termin: +Abuzimet

Total: 6616
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.257Z

Pedofilët, dëshmitari tregon abuzimet seksuale

 TIRANE - Dy dëshmi të tjera që kanë rënduar së tepërmi pozitat e të akuzuarve për "abuzim seksual me të mitur", Dino Kristodolou dhe Robin Arnold u dëgjuan dje nga Gjykata e Tiranës. Dëshmitarët e djeshëm ishin G.B., një adoleshent, ish i abuzuar në fondacionin "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.571Z

Kisha katolike masa per abuzimet

Belgjike Kreu i kishes romano-katolike ne Belgjike njofton se si do te trajtohen rastet e perhapura te abuzimit seksual te femijeve ku perfshihen prifterinj dhe mesues. Nje komision i pavarur i ngritur nga kisha per te hetuar raste te abuzimeve te pretenduara ka arritur ne perfundimin se abuzimet k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.963Z

Ekonomia Rama Berisha fsheh abuzimet

Kryetari socialist Edi Rama ne nje bashkebisedim me gazetaret deklaroi se mungojne 200 milione dollare ne arken e shtetit per shkak te keqqerisjes. Shefi i socialisteve akuzoi kryeministrin Sali Berisha se eshte i shkeputur nga realiteti ekonomik i shqiptareve te cilet jetojne ne varfe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.341Z

Zbardhen abuzimet me pronat e Farkes

Dy familje zoterojne te njejten prone, perfitimet nje dynym per fryme Prokuroria zbardh abuzimet me trojet ne komunen e Farkes. Gjate verifikimit te tapive dhe denoncimeve te bera nga banoret e zones, pak kilometra larg kryeqytetit, mesohet se shkeljet konsistojne ne mbivendosje te siperfaqeve ne te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.693Z

PDIU: Qytetarët të mos lejojnë abuzimet me censusin

Turi "Ji krenar që je shqiptar" ndaloi në qytetin e Vlorës, ku PDIU, Klubi i patriotëve të rinj si dhe shoqata "Çamëria" u drejtohet qytetarëve për të mos lejuar abuzimet me censusin për deklarimin e përkatësis&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.410Z

Abuzimet ndaj ujësjellësit, 100 kallëzime në prokurori

Durrës Rreth 100 kallëzime penale ndaj vjedhësve të ujit janë depozituar këtë vit pranë Prokurorisë së Durrësit nga Shoqëria e Ujësjellës- Kanalizimeve, e cila po vazhdon prerjen e lidhjeve të paligjshme në rrjetin e Ujësjellësit përgjatë superstradës Durrës-Tiranë dhe ndërpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.042Z

Faturimi i energjisë, OSSH pranon abuzimet

TIRANE- Operatori i Sistemit të Shpërndarjes pranon abuzimet në faturimet e energjisë elektrike te konsumatorët. Drejtori i CEZ, Jozef Haisek konfirmon zbulimin e 5300 raste abuzimesh që kapin vlerën e 105 milionë lekëve. Siaps Haisek, problemet e shumta lidhen me funksionimin e matësve dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama