Rezultate te kerkimit per termin: +Abuzimet

Total: 6616
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.571Z

Kisha katolike masa per abuzimet

Belgjike Kreu i kishes romano-katolike ne Belgjike njofton se si do te trajtohen rastet e perhapura te abuzimit seksual te femijeve ku perfshihen prifterinj dhe mesues. Nje komision i pavarur i ngritur nga kisha per te hetuar raste te abuzimeve te pretenduara ka arritur ne perfundimin se abuzimet k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.963Z

Ekonomia Rama Berisha fsheh abuzimet

Kryetari socialist Edi Rama ne nje bashkebisedim me gazetaret deklaroi se mungojne 200 milione dollare ne arken e shtetit per shkak te keqqerisjes. Shefi i socialisteve akuzoi kryeministrin Sali Berisha se eshte i shkeputur nga realiteti ekonomik i shqiptareve te cilet jetojne ne varfe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.341Z

Zbardhen abuzimet me pronat e Farkes

Dy familje zoterojne te njejten prone, perfitimet nje dynym per fryme Prokuroria zbardh abuzimet me trojet ne komunen e Farkes. Gjate verifikimit te tapive dhe denoncimeve te bera nga banoret e zones, pak kilometra larg kryeqytetit, mesohet se shkeljet konsistojne ne mbivendosje te siperfaqeve ne te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.693Z

PDIU: Qytetarët të mos lejojnë abuzimet me censusin

Turi "Ji krenar që je shqiptar" ndaloi në qytetin e Vlorës, ku PDIU, Klubi i patriotëve të rinj si dhe shoqata "Çamëria" u drejtohet qytetarëve për të mos lejuar abuzimet me censusin për deklarimin e përkatësis&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.410Z

Abuzimet ndaj ujësjellësit, 100 kallëzime në prokurori

Durrës Rreth 100 kallëzime penale ndaj vjedhësve të ujit janë depozituar këtë vit pranë Prokurorisë së Durrësit nga Shoqëria e Ujësjellës- Kanalizimeve, e cila po vazhdon prerjen e lidhjeve të paligjshme në rrjetin e Ujësjellësit përgjatë superstradës Durrës-Tiranë dhe ndërpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.042Z

Faturimi i energjisë, OSSH pranon abuzimet

TIRANE- Operatori i Sistemit të Shpërndarjes pranon abuzimet në faturimet e energjisë elektrike te konsumatorët. Drejtori i CEZ, Jozef Haisek konfirmon zbulimin e 5300 raste abuzimesh që kapin vlerën e 105 milionë lekëve. Siaps Haisek, problemet e shumta lidhen me funksionimin e matësve dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.138Z

Abuzimet, Prokuroria sekuestron 50 dosje të AKKP-së

Mbrëmjen e së martës prokurorët kanë marrë në dorëzim dokumentacionin. Në filtër do të kalojnë të gjitha të dhënat, dyshohet për tjetërsim dhe manipulime Habjon Hasani Abuzimet dhe shkeljet ligjore me trojet në Shqipëri kanë vënë në punë “me kohë të plotë” Prokurorin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama