Rezultate te kerkimit per termin: +Adem +Salihun

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Syla: Adem Salihu ishte vetëm për një natë ushtar i UÇK-së

​I dënuari në rastin “Bllaca”, Shaban Syla ka drejtuar një varg pyetjesh ndaj ish-drejtorit të autobusëve në Ferizaj, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, Adem Salihu, duke thënë se Salihu është “rrenci”, i mje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.141Z

Kandidatët për zgjedhjet në Ferizaj

PRISHTINE - Janë konfirmuar disa nga kandidatët për kryetar të komunës së Ferizajt në zgjedhjet e jashtëzakonshme, të cilat do të mbahen më 29 prill të këtij muaji. LDK kandidon Adem Salihun, AAK-ja Naim Feratin, e Lëvizja Vet&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.138Z

Shkrimtarët takohen në Orllan

Festivali i Letërsisë në Orllan (FLO), i cili do të mbahet prej datës 20 deri më 22 qershor, do të mbledhë bashkë poetë të ndryshëm nga Kosova, Shqipëria dhe disa vende të tjera, përfshirë edhe Britaninë e Madhe. Përveç leximit të poezive, takimeve me krijues, muzikës, do të mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.766Z

Nazim Bllaca i përgjigjet Shpresim Ukës

Ish-agjenti i SHIK-ut Nazim Bllaca nuk ka qëndruar “gojëmbyllur” pas një interviste që i dënuari Shpresim Uka dha për RTK-në. Ai në një intervistë për gazetën “Bota sot” i është përgjigjur Shpresim Uk&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama