Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
No Pic available
  • 2014-09-25

‘Armëmbajtje pa leje’, gjykata jep masën me 5 vite e 4 muaj burg për Ilir Kupën

TIRANE- Gjykata ka dhënë sot masën me 5 vite e 4 muaj burg për veprën ‘armë pa leje’ për Ilir Kupën. Ilir Kupa, personazh i njohur për arratisjen e tij nga burgu i Trikalasë në mars të 2013, u arrestua në janar të këtij vitit. Gjatë prangosjes, atij iu gjet nga policia ar

No Pic available
  • 2014-09-25

‘Armëmbajtje pa leje’, gjykata 5 vite e 4 muaj burg për Ilir Kupën

TIRANE- Gjykata ka dhënë sot masën me 5 vite e 4 muaj burg për veprën ‘armë pa leje’ për Ilir Kupën. Ilir Kupa, personazh i njohur për arratisjen e tij nga burgu i Trikalasë në mars të 2013, u arrestua në janar të këtij vitit. Gjatë prangosjes, atij iu gjet nga policia ar

Ilir Kupa do e vuajë dënimin grek në Shqipëri
  • 2014-04-08

Ilir Kupa do e vuajë dënimin grek në Shqipëri

Ilir Kupa, një nga të arratisurit nga Burgu i Trikalas në Greqi, i arrestuar në muajin janar në kryeqytet pas një operacioni të forcave speciale, nuk do të ekstradohet. Gjykata e Tiranës ka zhvilluar ditën e djeshme seancën gjyqësore ndaj Ilir Kupës. Gjatë seancës prokuroria ka kërku

No Pic available
  • 2014-04-07

Njihet vendimi gjykatës greke për Ilir Kupën, do vuaj dënimin në Shqipëri 

TIRANË- Gjykata e Tiranës ka zhvilluar ditën e sotme seancën gjyqësore ndaj të arratisurit nga burgu i Trikalas në Greqi Ilir Kupa. Gjatë seancës prokuroria ka kërkuar që gjykata greke të njohë dënimin me gjoba. Ndërkohë Gjykata e Tiranës ka njohur vendimin e asaj greke dhe ka vend

Vendimi i gjykates Ilir Kupa do te kryeje denimin e mbetur ne Shqiperi
  • 2014-04-07

Vendimi i gjykates Ilir Kupa do te kryeje denimin e mbetur ne Shqiperi

Ilir Kupa Tirane7 prill 2014 NOAal- Gjykata e Tiranes njeh vendimin e Gjykates greke per denimin e Ilir Kupesbr br Sipas gjykates Ilir Kupa do te vuaje pjesen tjeter te denimit ne Shqiperi Ilir Kupa ishte gjobitur me 10 mln leke per mos pagim taksash ne Greqi dhe kjo masa gjobe

No Pic available
  • 2014-03-09

Mbetet në burg shoku i IlirKupës, Sylaj iku nga burgu

TIRANE- Gjykata e Tiranës ka lënë në masën e “arrestit në burg” shtetasin Fatos Sylaj, i arratisur nga burgu i Trikallas, në Greqi. Sylaj, njihet si mik i Ilir Kupës, arrestuar një muaj më parë në zonën e Kasharit, ndë

U arratis nga burgu i Trikalas, arrestohet i shumëkërkuari Fatos Sylaj
  • 2014-03-06

U arratis nga burgu i Trikalas, arrestohet i shumëkërkuari Fatos Sylaj

TIRANE –Arrestohet në Tiranë një tjetër i dënuar shqiptar, i arratisur nga burgu i Trikalas në Greqi. Burime nga policia e Tiranës bëjnë të ditur se në pranga ka rënë i shumëkërkuari Fatos Sylaj, i cilësuar në Greqi si person që paraqet rrezikshmëri të lartë. Fatos Sylaj