Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
No Pic available
  • 2014-01-25

U arratis nga burgu i Trikalasë, arrestohet në Tiranë pas 10 muaj arrati

Pas 10 muajsh në arrati, arrestohet një nga 1 nga tre të burgosurit shqiptarë qe çanë qelitë e burgut të Trikalasë në mars të 2013. Bëhet fjalë për shtetasin Ilir Kupa, 27-vjeç nga Fushe-Kruja. Ndalimi i tij u bë në mbikalimin e Rinasit, pas dështimit të forcave të policisë për

Arratia nga burgu i Trikalas, Ilir Kupa kapet në Tiranë. Dyshohet si një nga 'Babagjyshët'
  • 2014-01-25

Arratia nga burgu i Trikalas, Ilir Kupa kapet në Tiranë. Dyshohet si një nga 'Babagjyshët'

TIRANE - Policia shqiptare ka vënë sot në pranga një nga të arratisurit shqiptarë të burgut të Trikalas në Greqi, 27 vjeçarin Ilir Kupa, i cili u kap sot në mëngjes në Tiranë. Burime nga policia konfirmuan se Kupa është një nga të dyshuarit kryesorë për grabitjen e famshme të st

Arratia nga burgu i Trikalas, Ilir Kupa kapet në Tiranë. Dyshohet si një nga 'babagjyshët'
  • 2014-01-25

Arratia nga burgu i Trikalas, Ilir Kupa kapet në Tiranë. Dyshohet si një nga 'babagjyshët'

TIRANE - Policia shqiptare ka vënë sot në pranga një nga të arratisurit shqiptarë të burgut të Trikalas në Greqi, 27-vjeçarin Ilir Kupa, i cili u kap sot në mëngjes në Tiranë. Burime nga policia konfirmuan se Kupa është një nga të dyshuarit kryesorë për grabitjen e famshme të st

VIDEO/ U arratis nga burgu i Trikalasë, arrestohet në Tiranë Ilir Kupa. Dyshohet si një nga Babagjyshët
  • 2014-01-25

VIDEO/ U arratis nga burgu i Trikalasë, arrestohet në Tiranë Ilir Kupa. Dyshohet si një nga Babagjyshët

Pas 10 muajsh në arrati, arrestohet një nga një nga tre të burgosurit shqiptarë që çanë qelitë e burgut të Trikalasë në mars të 2013. Bëhet fjalë për shtetasin Ilir Kupa, 27-vjeç nga Fushe-Kruja. Ndalimi i tij u bë në mbikalimin e Rinasit, pas dështimit të forcave të policis

Arrestohet grabitësi babagjysh, Ilir Kupa: Bëni çtë doni, vetëm mos më çoni në Greqi
  • 2014-01-25

Arrestohet grabitësi babagjysh, Ilir Kupa: Bëni çtë doni, vetëm mos më çoni në Greqi

Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga njërin nga të arratisurit nga burgu i Greqisë, ndërkohë që vijojnë kërkimet për të arratisurin tjetër. Ilir Kupa, 27 vjeç, nga Fushë-Kruja ishte arratisur nga burgu i Trikallas, Greqi  në mars të 2013. Ai është vënë në pranga ditën e s

No Pic available
  • 2013-08-07

Greqi, i fundit i të arratisurve që kërkon policia greke

Pasi njoftoi se i kërkuari Ilir Kupa ka kaluar tashmë kufirin shqiptaro-grek dhe ka hyrë në Shqipëri, policia greke është fokusuar tek një tjetër i arratisur shqiptar nga burgu i Trikalas. Ai është Flaulant Lula, (në foto) që konsiderohet bashkëpunëtor i ngushtë i Marian Kolës dhe

No Pic available
  • 2013-08-06

U arratis nga burgu i Trikalas, policia greke: Ilir Kupa ka hyrë në Shqipëri

GREQI – Policia greke bën të ditur se i arratisuri nga burgu i Trikalas, Ilir Kupa ka hyrë në territorin shqiptar. Autoritetet shqiptare nuk kanë të dhëna për kalimin e tij në Shqipëri, ndërsa pala greke konfirmon se ai tashmë e ka kaluar kufirin. Mësohet se Ilir Kupa nuk ka asnj