Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
No Pic available
  • 2013-07-06

Greqi, shqiptarët e arratisur ndodhen pranë kufirit. U përpoqën të shpëtojnë Alket Rizain

Sot është e pesta ditë që vazhdon ndjekja policore për 4 shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalas. Sipas informacioneve më të fundit që bëhen publike nga policia, shqiptarët kishin planifikuar të ndihmonin edhe në arratisjen e Alket Rizait nga burgu i Dhomokos, duke kryer një sulm

Shqiptarët e arratisur u përpoqën të shpëtojnë Alket Rizain
  • 2013-07-06

Shqiptarët e arratisur u përpoqën të shpëtojnë Alket Rizain

Sot është e pesta ditë që vazhdon ndjekja policore për 4 shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalas. Sipas informacioneve më të fundit që bëhen publike nga policia, shqiptarët kishin planifikuar të ndihmonin edhe në arratisjen e Alke

No Pic available
  • 2013-07-03

Greqi, vriten 2 nga shqiptarët e arratisur, kërkohen 3 të tjerë

Mbi 300 forca policore ndër të cilët edhe ato speciale vazhdojnë edhe sot operacionin për kapjen e 3 shqiptarëve të arratisur nga burgu i Trikalas. Operacioni policor ka filluar që dje në mëngjes ndërsa në mbrëmje rreth orës

No Pic available
  • 2013-07-03

Greqi, policia vret 2 shqiptarë, vazhdon operacioni i kërkimit

Mbi 300 forca policore ndër të cilët edhe ato speciale vazhdojnë edhe sot operacionin për kapjen e shqiptarëve të arratisur nga burgu i Trikalas. Operacioni policor ka filluar që dje në mëngjes ndërsa në mbrëmje rreth orës 21

No Pic available
  • 2013-07-03

Greqi, vriten 2 shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikallas

Policia e shtetit Helen është ngritur në këmbë në një nga operacionet më të mëdha për të arrestuar tre shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalasë që janë ende të lirë. Forcat special greke janë në kërkim të tyre që nga dita e djshme, ndërsa gjatë përleshjes së armatosur

Greqi, vriten xhaxha e nip, vijon operacioni i kërkimit
  • 2013-07-03

Greqi, vriten xhaxha e nip, vijon operacioni i kërkimit

Policia konfirmon emrat e shqiptarëve të vrarë gjatë operacionit të djeshëm për kapjen e 5 të arratisurve nga burgu i Trikalas. Pas ekspertizës mjeko-ligjore, policia bën të ditur se viktimat janë Edison Lika 27 vjeç dhe xhaxhai

Greqi, vriten xhaxha e nip, vijon ndjekja e shqiptarëve
  • 2013-07-03

Greqi, vriten xhaxha e nip, vijon ndjekja e shqiptarëve

Policia konfirmon emrat e shqiptarëve të vrarë gjatë operacionit të djeshëm për kapjen e 5 të arratisurve nga burgu i Trikalas. Pas ekspertizës mjeko-ligjore, policia bën të ditur se viktimat janë Edison Lika 27 vjeç dhe xhaxhai