Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
Greqi, vriten 2 prej shqiptarëvetë arratisur nga burgu i Trikallas
  • 2013-07-02

Greqi, vriten 2 prej shqiptarëvetë arratisur nga burgu i Trikallas

Të tjera rreth shkrimit FOTOT/ 2 të vrarët në 5 të arratisurit 5 shqiptarët e arratisur vrasin policin grek GREQI – Mediat greke kanë njoftuar se sonte rreth 22:00 janë vrarë në një shkëmbim zjarri me policinë, dy prej pesë të arratisurve shqiptarë të burgut të

Shkëmbime zjarri me policinë, vriten dy të arratisur nga burgu i Trikalas
  • 2013-07-02

Shkëmbime zjarri me policinë, vriten dy të arratisur nga burgu i Trikalas

Greqi- Skenat e ndodhur para pak kohësh në burgun e Trikalas në Greqi ku pati shkëmbime zjarri janë rikthyer sërish, pasi dy prej sjqiptarëve të arratisur nga ky burg kanë mbetur të vdekur sot duke u vrarë nga policia. Mediat greke shkruajnë se që prej mëngjesit të sotëm katër prej

Greqi, luftë me policinë, vriten 2 shqiptarë të arratisur nga burgu i Trikalas
  • 2013-07-02

Greqi, luftë me policinë, vriten 2 shqiptarë të arratisur nga burgu i Trikalas

2 nga shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalas në Greqi, kanë mbetur të vrarë sot rreth orës 21:00, gjatë një përleshjeje me forcat policore greke EKAM. Sipas policisë dy shqiptarët e vrarë janë Edison Lika, 25 vjec dhe Admir Murataj 41 vjec. Operacioni për kapjen e shqiptarëve t

No Pic available
  • 2013-06-17

Greqi, të arratisurit e burgut të Trikalas vrasin një polic

Një punonjës policie është vrarë në Greqi, dhe dyshohet se autorë janë shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalas. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas mesnate, rreth orës 2:30 minuta, në vendin e quajtur Distomu. Nisur nga i

No Pic available
  • 2013-06-11

Plagosja e 2 vëllezërve në Tiranë, arrestohen 2 persona, 2 në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar 2 persona ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë të cilët akuzohen për plagosjen e dy vëllezërve Dogjani dy ditë më parë në kryeqytet. Në një njoftim të saj, policia e kryeqytetit ka bërë me dije se janë arrestuar shtetasit Fation Murataj, 27 vje

No Pic available
  • 2013-05-20

Athinë, dy shqiptarët e arratisurnga burgu vodhën 1 mln euro

ATHINE- Klement Gala dhe Admir Murataj janë dy shqiptarë të arratisur nga burgu i Trikalas dhe që dyshohet se kanë grabitur mbi 1 milionë euro në bankën e Larisës, të enjen e javës së kaluar (16 mars).Shuma e madhe e eurove të grabitura nga Banka Kombëtare greke në Larisa të Greqisë

No Pic available
  • 2013-04-22

Trazirat në Trikala, policia gjen shenja të ADN së shqiptarit Ilir Kupa, një nga 8 të arratisurit

Policia greke hedh një hap drejt përcaktimit të vendodhjes së një prej 8 shqiptarëve të arratisur nga burgu i Trikallasë. Burime nga policia bëjnë me dije se janë gjetur shenja të ADN të shqiptarit Ilir Kupa në automjetin e grabitur në Athinë të enjten, e që më pas u gjet i brakti