Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

Grabitja e Rinasit, ish-komandoja bashkëpunon me drejtësinë
  • 2017-04-06

Grabitja e Rinasit, ish-komandoja bashkëpunon me drejtësinë

Pasi ka heshtur për dy muaj duke mohuar përfshirjen në grabitjen e 3.2 milionë dollarëve, ish-komandoja Ditjon Memlika ka ndryshuar mendim dhe ka vendosur të tregojë shokët. Në këtë mënyrë, ai ka fituar statusin e dëshmitarit të drejtësisë në dosjen e Rinasit, çështje për të ci

No Pic available
  • 2017-03-18

Murataj e Sinani në gjyq, mohojnë të kenë lidhje me grabitjet në Rinas

Gjykata e Krimeve të Rënda dha masën e sigurisë “Arrest me burg” për  Dritan Sinanin dhe Aleksandër Muratajn, dy të arrestuarit e fundit për grabitjet e ndodhura në rrugën e Rinasit. Vetë ata kanë mohuar të kenë lidhje me grabitjen.  “Në kohën kur ndodhi g

Masa e sigurisë, Murataj e Sinani: Skemi lidhje me grabitjet në Rinas
  • 2017-03-18

Masa e sigurisë, Murataj e Sinani: Skemi lidhje me grabitjet në Rinas

Në kohën kur ndodhi grabitja kam qenë te dentisti mësohet të jetë shprehur Aleksandër Murataj përpara togave të zeza, e cila sot vendos ndaj tij masën e sigurisë së arrestit me burg. Ndërkohë i dyshuari tjetër si bashkëpunëtor në grabitjen e parave të bankave në rrugën e Rinasit

No Pic available
  • 2017-03-17

Grabitja në Rinas, këta janë dy të arrestuarit e fundit

Këta janë dy personat e arrestuar dy ditë më parë (15 mars) në lidhje me grabitjet në Rinas. Të arrestuarit në kuadër të operacionit Patrioti, janë shtetasit Aleksander Murataj, 41 vjeç dhe Dritan Sinani, 43 vjeç të dy banues në Tiranë. Të arrestuarit akuzohen se janë përfs

No Pic available
  • 2017-03-15

Arrestohen edhe dy persona të tjerë për grabitjen në Rinas

Dy persona të tjerë janë arrestuar për supergrabitjen në rrugën e Rinasit. Në kuadër të operacionit Patrioti u arrestuan Aleksander Murataj, 41 vjeç dhe Dritan Sinani, 43 vjeç të dy banues në Tiranë. Deri tani numri i të arrestuarve për grabtijen e 9 shkurtit ka shkuar në tetë.&nbs