Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
Grabitjet në Rinas, arrestohen edhe dy persona të tjerë
  • 2017-03-15

Grabitjet në Rinas, arrestohen edhe dy persona të tjerë

Dy persona të tjerë janë arrestuar për supergrabitjen në rrugën e Rinasit. Në kuadër të operacionit Patrioti u arrestuan Aleksander Murataj, 41 vjeç dhe Dritan Sinani, 43 vjeç të dy banues në Tiranë. Të arrestuarit akuzohen se janë përfshirë në grabitjet me armë të vlerave

Grabitja e parave, arrestohen edhe dy persona të tjerë (Video)
  • 2017-03-15

Grabitja e parave, arrestohen edhe dy persona të tjerë (Video)

Një muaj pas grabitjes së bujshme të parave të një banke të nivelit të dytë në rrugën që të con drejt Rinasit, arrestohen edhe dy persona të tjerë të dyshuar në lidhje me këtë ngjarje dhe të shpallur në kërkim. Në vijimësi të operacionit Patriot, policia ka vënë në panga A

No Pic available
  • 2017-03-02

Banda e grabitësve të bankave/ Zbardhet kodi mafioz mes Neim Avdulaj dhe Admir Murataj

Nëse do të kapem nga policia, do ta duroj presionin e shtetit dhe emrin tënd nuk do ta nxjerr. Nëse ndodh kjo, ti ke punë me mua, jo me Fationin e Ditionin. Kjo ishte garancia, që ish-komandoja Neim Avdylaj, i kishte dhënë të shumëkërkuarit Admir Murataj, që cilësohet si truri i grabitj

No Pic available
  • 2017-03-01

Detajet/ Grupi i grabitësve të Rinasit u zbulua pas sherrit për ndarjen e parave

Sherri për ndarjen e parave, pas grabitjes së 9 shkurtit, ka bërë që i dyshuari Admir Çerpja të bashkëpunojë me prokurorët pas arrestimit. ABC News ka siguruar një kopje të vendimit të gjykatës, ku i është caktuar masa e sigurisë arrest me burg Çerpjas. Në këtë vendim, janë evi

Grabitja e Rinasit, gjykata vendos arrest me burg për Dash Kupën
  • 2017-02-23

Grabitja e Rinasit, gjykata vendos arrest me burg për Dash Kupën

Gjykata për Krimet e Rënda Dash Kupa vendosi sot masën e sigurisë arrest me burg, për Dash Kupën, të arrestuarin e gjashtë të grabitjes në Rinas. Gjatë seancës ai nuk pranoi  akuzën për pjesëmarrje në grabitjen e ndodhur në rrugën e Rinasit dy javë më parë. Dash Kupa u arre

Banda e Rinasit, lihet në burg Dash Kupa
  • 2017-02-23

Banda e Rinasit, lihet në burg Dash Kupa

Dash Kupa, i arrestuari i gjashtë i grabitjes në Rinas ka marrë sot masën e sigurisë arrest me burg nga Gjykata për Krimet e Rënda. Gjatë seancës ai nuk ka pranuar akuzën për pjesëmarrje në grabitjen e ndodhur në rrugën e Rinasit dy javë më parë. Dash Kupa u arrestua dy ditë më

Banda e grabitësve, bashkëpunon edhe Admir Çerpja
  • 2017-02-22

Banda e grabitësve, bashkëpunon edhe Admir Çerpja

Megjithëse Fatjon Xhyliu foli i pari duke u rrëfyer për superbandën e grabitjeve në Rinas, Prokuroria nuk ka negociuar ende me të për ti dhënë statusin e të penduarit. Një tjetër i arrestuar pritet të përfitojë si dëshmitar i drejtësisë. Ai është Admir Çerpja i arrestuar pas di