Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
No Pic available
  • 2017-02-21

Pendohet Admir Çerpija, rrëfen në polici emrat e bashkëpunëtorëve në grabitjen e Rinasit

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar-Rinas. Çerpija që njihet edhe me dy emra të tjerë, është treguar bashkëpunues me policinë dhe prokurorinë, duke treguar edhe vendin e fshehjes së parave. Të cilat, as

No Pic available
  • 2017-02-21

Truri i bandës së grabitjeve merr statusin e dëshmitarit të penduar

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpja, i cili ka pranuar i pari përfshirjen në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar-Rinas, ka marrë statusin e dëshmitarit të penduar. Pritet që gjykata sot të caktojë masën e sigurisë për të arrestuarin e 5-të të grabitjes së 3.2

No Pic available
  • 2017-02-20

Asnjë prej 5 të arrestuarve nuk morën pjesë direkt në grabitjen e Rinasit

Asnjë prej 5 personave të arrestuar deri në këto momente për grabitjet në rrugën e Rinasit nuk ka qenë pjesë e grupit që ka goditur makinat me para. Ata kanë qenë në rolet e personave që dhanë informacionin, vëzhguan blindat dhe ndërlidhësit me pjesën tjetër të grupit. Në bazë

Grabitjet e Rinasit, pendohet truri i bandës, tregon emrat e bashkëpunëtorëve
  • 2017-02-20

Grabitjet e Rinasit, pendohet truri i bandës, tregon emrat e bashkëpunëtorëve

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar-Rinas. Çerpija që njihet edhe me dy emra të tjerë, është treguar bashkëpunues me policinë dhe prokurorinë, duke treguar edhe vendin e fshehjes së parave, raporton

No Pic available
  • 2017-02-19

Telefonatat e fundit/ Hajde se mbaroi, si i ndanë paratë mes tyre grabitësit e Rinasit

Hajde se mbaroi. Kjo ka qenë telefonata e bërë mes dy të pandehurve Neim Avdulaj dhe Admir Çerpja, vetëm dy ditë pas grabitjes së 3.8 milionë dollarëve më 3 dhjetor 2015. Më datë 5 dhjetor, në banesën e Neimit kishte shkuar një person i quajtur A. (pa gjeneralitete të plota) dhe i k

No Pic available
  • 2017-02-18

Arrestohet në Dibër personi i pestë i kërkuar për supergrabitjen në Rinas

Ka rënë në prangat e policisë Admir (Jetmir) Çerpja, i shpallur në kërkim për supergrabitjen e makinave të blinduara me 3.2 milionë dorrë në Qafë Kashar. Sipas policisë Çerpja u kap në zonën e Dibrës gjatë një aksioni të policisë mbrëmjen e djeshme 17 shkurt. Ai është person

Arrestohet Jetmir Çerpja, grabitësi i pestë i rrugës së Rinasit
  • 2017-02-18

Arrestohet Jetmir Çerpja, grabitësi i pestë i rrugës së Rinasit

Bie në pranga edhe personi i  pestë i dyshuar si pjesëmarrës në grabitjen e parave të bankave. Jetmir Çerpja është arrestuar në Dibër në orët e vona të së premtes gjatë një operacioni të mirë-organizuar nga ana e  policisë. Ai është transportuar menjëherë drejt Tiranës. Je