Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
No Pic available
  • 2017-02-18

Admir Çerpja u arrestua ndërsa futej në fshat për të blerë ushqim

Nevoja për të blerë ushqim ka futur në rrjetën e policisë 35 vjeçarin Admir (Gjuljano) Çerpja, banues në Bathore Tiranë, i dyshuar si një nga organizatorët e grupit të grabitjes së 3.2 milion dollarëve në aksin rrugor Qaf Kashar -Rinas. Operacioni policor i koduar Patriot që vijonte

Arrestohet kreu i bandes se grabitesve Admir erpja
  • 2017-02-18

Arrestohet kreu i bandes se grabitesve Admir erpja

brbrKur ka kaluar me shume se nje jave nga supergrabitja e ndodhur ne rrugen e Rinasit policia arrestoi mbremjen e se premtes te shumekerkuarin Admir erpja Ai ishte cilesuar si nje nga kreret e grupit qe grabiste makinat e blinduara se bashku me te pakten 4 pjesetare te tjere te cilet jane te prango

Kapet kreu i grabitjes se Rinasit
  • 2017-02-18

Kapet kreu i grabitjes se Rinasit

brbrKur kane kaluar me shume se 1 jave nga supergrabitja ne Rinas policia prangosi personin e 5 ta bandes Admir erpja Ai ishte shpallur ne kerkim nga blute si nje nga kreret e grupit te dy grabitjeve te ndodhura ne rrugen e Rinasit 35-vjecari u arrestua ne zonen e Dibres ku po kerkohej bashke me k

Dëshmia e grabitësit Neim Avdulaj: 8 muaj pija kafe tek Piramida, studioja blindat për
  • 2017-02-17

Dëshmia e grabitësit Neim Avdulaj: 8 muaj pija kafe tek Piramida, studioja blindat për

Njëri prej grabitësve, ish-komandoja Neim Avdulaj që u kap pasi doli nga një kazino në qytetin e Vlorës ka rrëfyer përpara hetuesve se si u organizua plani për grabitjen e parave të bankave në dy rastet. Avdulaj kishte dalë garant se do të gjente persona të tjerë të aftë për këtë

Hierarkia brenda bandës/ Nga truri tek grupi i zjarrit: Si ishin ndarë rolet mes grabitësve
  • 2017-02-16

Hierarkia brenda bandës/ Nga truri tek grupi i zjarrit: Si ishin ndarë rolet mes grabitësve

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbërthyer sot në rubrikën Opinion në News24 mënyrën se si funksiononte banda e grabitësve, prej të cilëve ka 4 të arrestuar dhe 4 në kërkim deri në këto momente. Hoxha tha se banda funksiononte në dy pjesë: grupi Komando që kryente grabitjet dhe

Hetimet/ Si u zbuluan tenxheret e groposura me para dhe sa mungojnë ende
  • 2017-02-16

Hetimet/ Si u zbuluan tenxheret e groposura me para dhe sa mungojnë ende

Te tenxherja me presion, Neim Avdulaj kishte fshehur një pjesë të sasisë së parave, që i takonin pas grabitjes. Ka qenë vetë ai, që i ka dërguar oficerët e policisë në oborrin e shtëpisë së prindërve në zonën e Ballshit, ku e kishte groposur tenxherën vetëm pak orë pas grab

Grabitja në Rinas, Avdulaj pranon disa episode, Kupa: Nuk kam lidhje
  • 2017-02-16

Grabitja në Rinas, Avdulaj pranon disa episode, Kupa: Nuk kam lidhje

Gjykata ka lënë në burg, dy autorët e tjerë të dyshuar të  grabitjes së makinave të blinduara që transportonin 3. 2 milionë dollarë rrugës për në Rinas. Neim Avdulaj dhe Ernest Kupa dolën para gjykatës sot në mesditë.  I pari që u njoh me masën e sigurisë is