Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
Supergrabitja ne Rinas dy grabites te tjere ne gjykate
  • 2017-02-16

Supergrabitja ne Rinas dy grabites te tjere ne gjykate

p styletext-align justifyGjykata e Tiranes le ne burg Neim Avdulajn dhe Ernest Kupen 2 prej autoreve te tjere te akuzuar per grabitjen e 32 milione dollareve ne Qafe Kashar I pari qe mberriti ne Gjykaten e Tiranes ishte ish-ushtari profesionist i Forcave te Armatosura Neim Avdulaj 28-vjecari ka pran

No Pic available
  • 2017-02-16

Grabitja e 3.2 mln $, Vajza u nis.., sms-ja për nisjen e parave në Rinas

Gjykata e Tiranës ka vendosur të lërë në burg pa afat edhe dy anëtarët e tjerë të bandës që dyshohet se  kanë kryer dy grabitjet e mjeteve te blinduara që trasportonin paratë e bankave  në aksin Tiranë-Rinas. Prova që për momentin prokuroria ka në dorë për Avdylaj ësh

Dy grabitesit para gjykates jepet masa e sigurise
  • 2017-02-15

Dy grabitesit para gjykates jepet masa e sigurise

p styletext-align justifyNje dite pas arrestimit dy nga kater anetaret e bandes qe grabiste makinat e bankave dolen per mase sigurie ne gjykaten e Tiranes Fation Xhyliu mberriti ne gjykate nen masa te forta sigurie Ish-polici i kompanise private i akuzuar per grabitjen e blindit me para ne aksin Qaf

No Pic available
  • 2017-02-15

Aksion me helikopter në Dibër për arrestimin e Admir Muratajt

Policia e Shtetit po vazhdon një aksion të gjerë për arrestimin e personit të pestë të akuzuar për grabitjen e mbi 6 milionë eurove nga dy banka të nivelit të dytë. Operacioni po zhvillohet në Dibër për kapjen e shtetasit Admir Nikaj (Murataj), ndërsa përveç në rrugë tokësore po

No Pic available
  • 2017-02-15

Grabitja në Rinas, në kërkim edhe dy vëllezër nga Tropoja

Shkon në tetë numri i personave të shpallur në kërkim për grabitjen e 3.2 milionë dollarëve në Rinas. Policia bën me dije se ka shpallur në kërkim dhe dy vëllezër nga Tropoja, të dyshuar si pjesë e grupit të grabitësve. Ndërkohë në Dibër vijojnë kërkimet për kapjen e Admir M

Grabitja në Rinas/ Artan Hoxha sjell detaje të reja: Ishin edhe dy autorë të tjerë, ja kush janë
  • 2017-02-15

Grabitja në Rinas/ Artan Hoxha sjell detaje të reja: Ishin edhe dy autorë të tjerë, ja kush janë

Gazetari investigativ Artan Hoxha sjell detaje të reja lidhur me grabitjen  e famshme të  Qafë Kasharit pak ditë më parë. Mësohet se banda e grabitësve të 3.2 milionë dollarëve ka qenë e përbërë prej 8 personash, të cilët ishin mirëkordinuar për të përmbushur objektivat e

Operacioni Patriot zhvendoset në Dibër, kërkohet grabitësi i pestë, Admir Murataj
  • 2017-02-15

Operacioni Patriot zhvendoset në Dibër, kërkohet grabitësi i pestë, Admir Murataj

Policia e Shtetit ka bërë me dije se operacioni i koduar Patriot për arrestimin e grabitësve të 3,2 mln eurove disa ditë më parë në Qafën e Kasharit është duke vijuar edhe gjatë ditës së sotme. Sipas policisë, operacioni aktualisht po vijon në Dibër me kontrolle masive nga ajri dhe