Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
Grabitësi i pestë i bankës u arratis nga burgu; pjesë e bandës së Ilir Kupës
  • 2017-02-15

Grabitësi i pestë i bankës u arratis nga burgu; pjesë e bandës së Ilir Kupës

Policia ka identifikuar  një tjetër person që dyshohet se ka lidhje me grabitjen e bankave në Rinas. Admir Murataj është  një tjetër i dyshuar dhe është një emër shumë i njohur për policinë. Bëhet fjalë për një nga të arratisurit e burgut të Trikallasë, në Greqi. Personi në

Video e arrestimit/ Kush është i riu që ekzekutoi rivalin e Lul Berishës
  • 2016-06-19

Video e arrestimit/ Kush është i riu që ekzekutoi rivalin e Lul Berishës

Bedri Haka, 22-vjeçar, banues në Krujë u arrestua sot si autor i vrasjes së biznesmenit Leonard Murataj, dy vjet me parë. Pas arrestimit gjatë aksionit special, ai u dërgua në policinë e Durrësit, si duket edhe në këtë video. Arrestimi i autorit Sipas policise, Haka, më datë 18.11.

Vrasja e Muratajt, policia rrëzon avokatin e 22-vjeçarit: Se dimë të jetë i pafajshëm
  • 2016-06-19

Vrasja e Muratajt, policia rrëzon avokatin e 22-vjeçarit: Se dimë të jetë i pafajshëm

Lidhur me arrestimin 22-vjeçarit Bedri Haka më 18 qershor 2016, Policia e Durrësit ka sqaruar se ai ishte person në kërkim si i dyshuar për vrasjen e Leonard Murataj dhe ka hedhur poshtë akuzat e avokatit të tij se ai është shpallur njëherë i pafajshë, për këtë çështje. "Në momen

Arrestohet vrasësi i kundërshtarit të Lul Berishës, u hodh nga makina kur pa policët
  • 2016-06-19

Arrestohet vrasësi i kundërshtarit të Lul Berishës, u hodh nga makina kur pa policët

Operacioni. Policia arreston Bedri Hakën, në vitin 2014 vrau Leonard Muratajn në Durrës. Historia e ngjarjeve kriminale Një operacion i mirorganizuar nga policia ka vënë në pranga vrasësin e Leonard Muratajt. Në pranga ka përfunduar Bedri Haka, 22 vjeç, i cili akuzohet për vrasje me pa

Arrestohet vrasësi i kundërshtarit të Lul Berishës, u hodh nga makina kur pa policë
  • 2016-06-19

Arrestohet vrasësi i kundërshtarit të Lul Berishës, u hodh nga makina kur pa policë

Policia arreston Bedri Hakën, në vitin 2014 vrau Leonard Muratajn në Durrës. Historia e ngjarjeve kriminale Një operacion i mirorganizuar nga policia ka vënë në pranga vrasësin e Leonard Muratajt. Në pranga ka përfunduar Bedri Haka, 22 vjeç, i cili akuzohet për vrasje me paramendim, nd

VIDEO e arrestimit/ Kush është i riu që ekzekutoi rivalin e Lul Berishës
  • 2016-06-18

VIDEO e arrestimit/ Kush është i riu që ekzekutoi rivalin e Lul Berishës

Bedri Haka, 22­vjeçar, banues në Krujë u arrestua sot si autor i vrasjes së biznesmenit Leonard Murataj, dy vjet me parë. Pas arrestimit gjatë aksionit special, ai u dërgua në policinë e Durrësit, si duket edhe në këtë video. Sipas policise, Haka, më datë 18.11.2014, në një loka

Vrasjet me pagesë nga burgu, nis seanca ndaj Admir Tafilit
  • 2016-03-04

Vrasjet me pagesë nga burgu, nis seanca ndaj Admir Tafilit

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda nis seanca e parë kundër Admir Tafilit, akuzave ndaj të cilit u janë shtuar këtë radhë edhe porositë për vrasje me pagesë që bënte nga burgu. Prove kryesore merret dëshmia e Kristi Pines, të penduarit të drejtësisë, i cili ka rrëfyer se Tafili is