Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 122 / total_found 122 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2916 / hits[0] 5168 / keyword[1] murataj / docs[1] 620 / hits[1] 1279 /
Biznesmeni, 50 mijë euro për vrasjen e një pronari tokash
  • 2016-02-15

Biznesmeni, 50 mijë euro për vrasjen e një pronari tokash

Kristi Pine, vrasësi i penduar i grupit të Admir Tafilit, ka rrëfyer të paktën dy vrasje dhe tre tentativa vrasjesh, të cilat janë porositur nga persona të ndryshëm nëpërmjet Tafilit, i cili jepte urdhra nga burgu. Nga 15 mijë euro deri në 100 mijë euro, janë pagesat e ofruara për P

No Pic available
  • 2016-02-13

Vrasjet me pagesë, dërgohet më gjyq grupi që drejtohej nga Admir Tafilaj, ja akuzat

Prokuroria për Krime të Rënda përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim grupin e strukturuar kriminal i cili sipas prokurorisë udhëhiqej nga Admir Tafilaj dhe kryenin vrasje me pagesë. Prokuroria njofton se 13 persona janë dërguar në gjyq, 3 prej të cilëve për “krijim të grupit t

DOSJA E PLOTE/ Prokuroria zbardh rolet e bandës së vrasësve me pagesë
  • 2016-02-13

DOSJA E PLOTE/ Prokuroria zbardh rolet e bandës së vrasësve me pagesë

Prokuroria për Krimet e Rënda ka dërguar për gjykim dosjen e grupit të strukturuar kriminal që kryente vrasje me pagesë. Mbi 13 anëtarët e këtij grupi rëndojnë akuzat si vrasje me paramendim, vrasje, vetëgjyqësi, sigurim kushtesh për kryerjen e veprës penale, armëmbajtje pa leje

Prokuroria dergon per gjykim banden e vrasjeve te udhehequr nga Admir Tafilaj
  • 2016-02-13

Prokuroria dergon per gjykim banden e vrasjeve te udhehequr nga Admir Tafilaj

Prokuroria per Krime te Renda perfundon hetimet dhe dergon per gjykim 13 persona 3 prej te cileve per krijim te grupit te strukturuar kriminal dhe vrasje me paramendim ndersa te tjeret per vepra te renda penale si vrasje vetegjyqesi sigurim kushtesh per kryerjen e vepres penale armembajtje pa lejebr

Banda e Tafilit, porosi nga burgu dhe atentate për 50 mijë euro
  • 2015-07-16

Banda e Tafilit, porosi nga burgu dhe atentate për 50 mijë euro

Policia dhe prokuroria zbardhin detajet e plota të hetimit në lidhje me grupin e drejtuar nga Admir Tafili. Cilat janë krimet e dyshuara se u kryen nga organizata dhe roli i gjithsecilit. Dy ndër anëtarët më kryesorë të konsideruar nga policia si ekzekutorë janë Kristi Pine dhe Alfred Qe

Zbulohet banda e vrasesve me pagese
  • 2015-07-16

Zbulohet banda e vrasesve me pagese

brbrZbulohen pjesetaret e tjere te bandes famekeqe te vrasesve me pagese mbi te cilet rendojne disa ekzekutime Policia e Tiranes arrestoi 9 persona si dhe shpalli ne kerkim 4 te tjere Me finalizimin e operacionit Epilogu policia arriti te zbardhe te gjithe zinxhirin e vrasjeve te porositura nga i d

No Pic available
  • 2015-04-11

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten