Rezultate te kerkimit per termin: +Adriano +Galliani

Total: 656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.475Z

Adriano Galliani drejt Juventusit?

Sipas mediave italiane, zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, është duke shqyrtuar mundësinë për të kaluar te Juventusi. Njoftohet se raportet ndërmjet Gallianit dhe presidentit Silvio Berlusconi janë duke u përkeqësuar, ndërsa Galliani është i dëshpëruar pas reagimeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.739Z

Milani zgjohet me policë, i dyshuar edhe Adriano Galliani!

Policia italiane sot në orët e para të mëngjesit ka trokitur në dyert e Milanit. Me urdhër të prokurorit, policia tatimore italiane ka nisur hetimet e para për skuadrat e njohura italiane, pjesë e të cilave është edhe Milani. Adriano Gallia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.024Z

Galliani blindon Paton

Nga Express më 25 shkurt 2011 në ora 18:34 Alexandre Pato ka të ardhme afatgjate në Milan, ka insistuar nënkryetari i klubit, Adriano Galliani. Së fundmi kanë filluar të qarkullojnë spekulime se sulmuesi brazilian mund të largohet nga klubi gjatë afatit kalimtar të verës. Por, Ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.195Z

Galliani: Më pëlqen Pazzini

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë e ata janë të interesuar në sulmuesin e Interit, Giampaolo Pazzini. Galliani është pyetur në lidhje me një mundësi shkëmbimi Antonio Cassano-Giampaolo Pazzini me Interin. “Më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.870Z

Galliani: Pato dhe Leonardo mbeten në Milan

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se sulmuesi Alexandre Pato dhe trajneri Leonardo do të mbeten në San Siro edhe për sezonin e ardhshëm. Mediat spekulojnë se të dy brazilianët mund të largohen nga Milani në fund të sezonit. Leonardo është përmendur se mund të mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.582Z

Galliani: Ende besoj tek Shevchenko

Zëvendës-presidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se rosonerët vazhdojnë të besojnë tek sulmuesi në huazim i Chelseat, Andriy Shevchenko. Ukrainasi dështoi të tregojë veten pas rikthimit në San Siro, por Galliani ende shpreson në një rikthim të Shevchenkos."Sheva është një dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.854Z

Galliani: Pato ka rinovuar marrëveshjen

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka pohuar se braziliani Alexandre Pato ka nënshkruar marrëveshje të re me rosonerët, e cila do ta mbajë atë në San Siro deri në vitin 2014. Galliani zbuloi se ylli i ri i ekipit e ka vazhduar besimin dhe ka nënshkruar marrëveshje pesëvje&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama