Rezultate te kerkimit per termin: +Agaci

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.828Z

Aksident në Durrës, vdes një person, plagosen 5 të tjerë

Një tjetër aksident automobilistik ka përgjakur të dielën e sotme. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Maminas të Durrësit me pasojë 1 të vdekur dhe 6 të plagosur mes të cilëve edhe dy fëmijë. Automjet Fiat Lancha, me targë AA 521 GA, me drejtues Arben Agacin nga Ishmi është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.327Z

Arrestohet Aleksandër Agaci, i dënuar në Itali

TIRANë- Policia e Tiranës ka arrestuar sot Aleksandër Agacin, të kërkuar nga drejtësia Italiane. 35- vjecari është dënaur nga Gjykata e Torinos me 22-vjet burg për një vrasje të mbetur në tentativë:Arrestimi i tij është bërë për llogari të Italisë dhe pritet ekstradimi drejt sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.623Z

"Femijet obeze, drejt diabetit"

Femijet te cilet jane te shendoshe rrezikohen te preken nga semundja e diabetit. Ky fakt eshte bere i ditur nga Shefi i Sherbimit te Endokrinologjise, Prof.Dr. Fecor Agaci i cili ka pohuar se prinderit duhet te jene shume te kujdesshem me ushqimin e femijeve, duke mos iu imponuar te hane shume por e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.593Z

Qëlluan me armë në lokal, pezullohen dy policë burgjesh

Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Nr 4, ndaluan shtetasin Ardi Ajdini, 21 vjeç, banues në Tiranë. Gjithashtu u proceduan penalisht në gjendje të lirë shtetasit: Hamza Agaci, 43 vjeç, banues në Tiranë, me detyrë polic burgjesh; Adrian Gjonaj, 42 vjeç, banue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.374Z

Kallzim penal për Ramën, Ahmetajn dhe Gjiknurin

Zbardhet kallzimi penal në Prokurori i anëtarve të Partisë Demokartike në Komisionin Hetimor për marrëveshjen midis Shqipërisë dhe Cez. Të paditur janë Kryeministri Edi Rama, Ministrat Damian Gjiknuri, Arben Ahmetaj, ish- Ministri Shkëlqim Cani, Avokatja e shtetit Alma Hicka, Sekretari i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.365Z

Del per gjah qellon 10 vjecarin

Nje 20 vjecar eshte vene nen hetim nga policia e Lushnjes pasi ka plagosur aksidentalisht nje 10 vjecar.Nuri Agace banues ne Roskovec kishte dale per gjueti ne vendin e quajtur Keneta e zeze ne Roskovec te Fierit i shoqeruar nga shtetasi me inicialet L.A 10 vjec gjate kesaj kohe ka plagosur nga pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.740Z

Të përndjekurit politikë, 138 emrat që marrin paratë

Këtë javë, në llogaritë e 138 të përndjekurve politikë janë derdhur këstet e radhës të dëmshpërblimit të përfituar sipas ligjit në fuqi. Gazeta publikon sot listën e plotë me emrat e atyre që marrin paratë në bankat e nivelit të dytë, ku edhe kanë llogarinë. Ministria e Fin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama