Rezultate te kerkimit per termin: +Agaci

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.374Z

Kallzim penal për Ramën, Ahmetajn dhe Gjiknurin

Zbardhet kallzimi penal në Prokurori i anëtarve të Partisë Demokartike në Komisionin Hetimor për marrëveshjen midis Shqipërisë dhe Cez. Të paditur janë Kryeministri Edi Rama, Ministrat Damian Gjiknuri, Arben Ahmetaj, ish- Ministri Shkëlqim Cani, Avokatja e shtetit Alma Hicka, Sekretari i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.365Z

Del per gjah qellon 10 vjecarin

Nje 20 vjecar eshte vene nen hetim nga policia e Lushnjes pasi ka plagosur aksidentalisht nje 10 vjecar.Nuri Agace banues ne Roskovec kishte dale per gjueti ne vendin e quajtur Keneta e zeze ne Roskovec te Fierit i shoqeruar nga shtetasi me inicialet L.A 10 vjec gjate kesaj kohe ka plagosur nga pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.740Z

Të përndjekurit politikë, 138 emrat që marrin paratë

Këtë javë, në llogaritë e 138 të përndjekurve politikë janë derdhur këstet e radhës të dëmshpërblimit të përfituar sipas ligjit në fuqi. Gazeta publikon sot listën e plotë me emrat e atyre që marrin paratë në bankat e nivelit të dytë, ku edhe kanë llogarinë. Ministria e Fin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.552Z

Të shtëna me armë në lokal, ndalohet pronari, procedim penal për dy policë

Pronari i një lokali në zonën e Priskës ka rënë në prangat e policisë me akuzën e  moskallëzimit të krimit. Specialistët për Hetimin e Krimit të  Komisariatit të Policisë Nr 4, ndaluan shtetasin, Ardi Ajdini, 21 vjeç, banues në Tiranë. Në njoftimin për mediat, blutë bëjnë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.318Z

Raundi i fundit i negociatave

brbrVetem pak minuta pas perfundimit te takimit te tre politikaneve ne ambientet e kryesise se kuvendit kane mberritur negociatoret Engjell Agaci Oerd Bylykbashi e Ylli Manjani te cilet kane filluar perpjekjet per te gjetur nje marreveshje Pjese e negociatave jane bere edhe ekspertet e EURALIUS dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.949Z

Një emigrant lë Italinë, bëhet Sekretar i Përgjithshëm i kryeministrisë

Ëngjëll Agaçi do jetë Sekretari i Përgjithshëm i kryeministrisë. Lajmin e ka bërë të ditur Edi Rama në FB. Historia e Ëngjëll Agaçit është një histori suksesi nga ato në rrugën e emigracionit, ku djem e vajza të dalë nga shtëpitë e varfra shqiptare të viteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.828Z

Durrës, përplasen dy automjete1 i vdekur, 6 të plagosur, 3 rëndë

DURRËS - Një aksident rrugor ka ndodhur në Maminas të Durrësit me pasojë 1 të vdekur dhe 6 të plagosur.Ngjarja ka ndodhur teksa një Fiat Lancha, me targë AA 521 GA, me drejtues Arben Agacin nga Ishmi i Durresit eshte perplasur me një makinë Benz me targë DR 9197 C me drejtues Klajdi Ole

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama