Rezultate te kerkimit per termin: +Agaci

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.318Z

Raundi i fundit i negociatave

brbrVetem pak minuta pas perfundimit te takimit te tre politikaneve ne ambientet e kryesise se kuvendit kane mberritur negociatoret Engjell Agaci Oerd Bylykbashi e Ylli Manjani te cilet kane filluar perpjekjet per te gjetur nje marreveshje Pjese e negociatave jane bere edhe ekspertet e EURALIUS dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.949Z

Një emigrant lë Italinë, bëhet Sekretar i Përgjithshëm i kryeministrisë

Ëngjëll Agaçi do jetë Sekretari i Përgjithshëm i kryeministrisë. Lajmin e ka bërë të ditur Edi Rama në FB. Historia e Ëngjëll Agaçit është një histori suksesi nga ato në rrugën e emigracionit, ku djem e vajza të dalë nga shtëpitë e varfra shqiptare të viteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.828Z

Durrës, përplasen dy automjete1 i vdekur, 6 të plagosur, 3 rëndë

DURRËS - Një aksident rrugor ka ndodhur në Maminas të Durrësit me pasojë 1 të vdekur dhe 6 të plagosur.Ngjarja ka ndodhur teksa një Fiat Lancha, me targë AA 521 GA, me drejtues Arben Agacin nga Ishmi i Durresit eshte perplasur me një makinë Benz me targë DR 9197 C me drejtues Klajdi Ole

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.227Z

Gjyqi per ambasaden ne Rome, 890 mije euro

Qeveria i akordoi dje Ministrise se Puneve te Jashtme ne buxhetin e saj nje fond prej 890 mije euro, te cilin kjo ministri do ta perdori per perballimin e shpenzimeve per zgjidhjen me marreveshje te procesit gjyqesor, me pale shtetin shqiptar dhe ish-pronarin e nderteses se vjeter te ambasades shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.254Z

Sekuestrohen 21 kg kanabis sativa ne Kakavije ne pranga 4 persona

Ne kuader te parandalimit dhe goditjes se trafikut te lendeve narkotike evidentohet nje tjeter rast konkretisht ne Kakavije ku jane sekuestruar 21 kilograme lende e dyshuar Cannabis Sattivabr br Ne oret e para te  mengjezit ne afersi te Piramides 28 punonjesit e policise kufitare qe kryenin pat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.241Z

3.6% e shqiptarëve vuajnë nga diabeti

3.6 prqind e popullsis n Shqipri sht e prekur nga smundja e diabetit. Kjo shifr deklarohet nga shefi i Endokrinologjis dhe Diabetologjis n Qendrn Spitalore Universitare "Nn Tereza", Feor Agai. Sipas tij numri i t prekurve nga kjo smundje sht rritur s teprmi vitet e fundit, si pasoj e ndrys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.664Z

Të shtëna me armë në lokal, dy policët e burgjeve fshehin ngjarjen

Në orët e para të ditës së sotme, rreth orës 01:20 ka patur të shtëna me armë zjarri në një lokal në zonën e Priskës. Por ngjarja është munduar të mbahej e fshehtë nga dy policët e burgjeve që ndodheshin në lokal. Ata së bashku me pronarin e lokalit kanë thënë se bëhej f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama