Rezultate te kerkimit per termin: +Agjensionet +Turistike

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:44.017Z

Masat kundër pandemisë/ Qeveria e Kosovës merr një tjetër vendim për ata që hyjnë nga Shqipëria

Propozim- vendimi i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Qeverisë së Kosovës, për vendosjen e masës së vetëizolimit për shtetasit kosovarë që kthehen nga Shqipëria, ka ngjallë reagime të shumta, jo vetëm nga qytetarë e biznesmenë, por edhe nga vet politikanët. Një masë e tillë u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.649Z

Belle Air rrit flotën për t’iu përgjigjur nevojave të pasagjerëve

Belle Air Europe ka shtuar kapacitetin e flotës për të bërë të mundur fluturimin e pasagjerëve te tij.Gjatë verës 2013 qytetarët Kosovarë kanë zgjedhur vendlindjen për të kaluar pushimet e tyre verore, duke zgjedhur Belle Air Eur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama