Rezultate te kerkimit per termin: +Ahmetaj

Meta: total 1000 / total_found 5475 / time 0.002 / keyword[0] ahmetaj / docs[0] 5475 / hits[0] 11767 /
Baroni i drogës, Kokëdhima: Balilin nuk e njoh, e vendosi LSI-ja
  • 2016-05-13

Baroni i drogës, Kokëdhima: Balilin nuk e njoh, e vendosi LSI-ja

Koço Kokëdhima i është përgjigjur akuzave të vazhdueshme të bëra në drejtim të tij nga ish-kryeministri Sali Berisha. Me anë të një postimi në Facebook, Kokëdhima thekson se Berisha shpif dhe ka nisur të dokumentojë shpifje e bëra nga ish-kryeministri. Për sa i përket lidhjes së

Ahmetaj: Inflacioni i ulët? Konsumi ska rënë, shqiptarët harxhojnë më pak
  • 2016-05-13

Ahmetaj: Inflacioni i ulët? Konsumi ska rënë, shqiptarët harxhojnë më pak

Debati Kreu i Financave hedh poshtë paketën e PD: Taksa 9% rrit borxhin publik  Alternativa Taksat – “Taksa e sheshtë 9% u heq qytetarëve 110 milionë dollarë. Infermieri do të paguajë 600 mijë lekë taksa në vit”, tha Ahmetaj Borxhi – Kreu i Financave, duke sulmu

I dyshuari si baron droge Klemend Balili shpallet në kërkim në Greqi
  • 2016-05-12

I dyshuari si baron droge Klemend Balili shpallet në kërkim në Greqi

Dokumente të policisë greke të para nga BIRN tregojnë se 44 vjeçari, aktualisht drejtor i Drejtorisë së Shërbimeve të Transportit në Sarandë dhe biznesmen në këtë qytet, është shpallur në kërkim nga autoritetet greke - i dyshuar si drejtues i një grupi trafiku ndërkombëtar lë

No Pic available
  • 2016-05-12

Arben Ahmetaj: Banka e Shqipërisë rrëzon pretendimet e zeza të administratorit të PD

Arben Ahmetaj iu është përgjigjur akuzave të Lulzim Bashës për situatën ekonomike, me të dhënat e Bankës së Shqipërisë. Ja çfarë shkruan Ahmetaj: Banka e Shqipërisë ka rrëzuar pretendimet e zeza të Administratorit për situatën ekonomike në vend dhe shpjegon: Analizat dhe vle

Ahmetaj Administratori ne zi shqiptaret sot paguajne me pak
  • 2016-05-12

Ahmetaj Administratori ne zi shqiptaret sot paguajne me pak

Tirane 12 maj 2016 NOAal- Ministri i Financave Arben Ahmetaj thote se Banka e Shqiperise ka rrezuar pretendimet e zeza te administratorit per situaten ekonomike ne vendbr br Ne nje postim ne profilin e tij ne Facebook ai shprehet se analizat dhe vleresimet tregojne se reduktimi i inflacionit ne ke

No Pic available
  • 2016-05-12

Dy zyrtarë të Autoritetit Rrugor ndalohen për aksidentin tragjik në Kavajë

Dy zyrtarë të Autoritetit Rrugor të Shqipërisë janë ndaluar sot. 12 maj 2016, pasi akuzohen për shpërdorim detyre. Arrestimi i tyre ka lidhje me aksidentin tragjik në Kavajë javën e kaluar ku humbën jetën dy fëmijë të mitur Të ndaluarit me urdher te prokurorise se Kavajës janë Dri

No Pic available
  • 2016-05-12

Aksidenti në Kavajë, Blushi: Shteti hoqi kangjellat për karburantin; Braçe: Jo, Gjykata

Aksidenti i rëndë i cili ndodhi në Qerret të Rrogozhinës ku humbën jetën dy fëmijë 3 dhe 5 vjeç dhe u plagos nëna me fëmijën më të vogël ka shkaktuar diskutime edhe në parlament. Deputeti Ben Blushi akuzoi Qeverinë se nuk mbrojti intresin publik duke shkaktuar dy viktima të pafajs