Rezultate te kerkimit per termin: +Ahmetaj

Meta: total 1000 / total_found 5475 / time 0.002 / keyword[0] ahmetaj / docs[0] 5475 / hits[0] 11767 /
No Pic available
  • 2016-04-28

Fotot/Mungon opozita: Qetësi dhe dashuri në Parlament

Partia Demokratike e bojkotoi seancën e sotme parlamentare, si rrjedhojë e ndëshkimit të Sali Berishës me 10 ditë përjashtim nga Kuvendi, pas thirrjes së tij ndaj popullit për t'u armatosur. Bojkoti i opozitës do të vijojë, për sa kohë do të zgjasë edhe pezullimi i liderit të saj s

Pse u dënua Sali Berisha
  • 2016-04-27

Pse u dënua Sali Berisha

BISLIM AHMETAJ Sali Berisha njihet për stilin emocional në fjalimet e tij të çfarëdolloj qofshin ato. Ai shfaq (ka shfaqur) të njëjtin emocion si në inaugurimin e një rruge që të çon askund (P.sh. njëherë e një kohë i tha Sokol Olldashi: "Kot e bëjmë rrugën për në Progonat,

Zbardhen milionat: Bashkëshortët, më të pasur se ministrat
  • 2016-04-27

Zbardhen milionat: Bashkëshortët, më të pasur se ministrat

Gratë apo burrat e anëtarëve të qeverisë janë ata që kanë bërë më shumë para në 2015-n, sipas deklaratave të pasurive. Vetë ministrat deklarojnë ndryshime të vogla, ndërsa i gjithë kabineti qeveritar paguan kredi Bashkëshortët dhe bashkëshortet kanë bërë më shumë para se

DEKLARATAT/ Zbardhet pasuria e ministrave, gratë me rroga pesëfish më të larta
  • 2016-04-27

DEKLARATAT/ Zbardhet pasuria e ministrave, gratë me rroga pesëfish më të larta

Zbardhet pasuria e ministrave të qeverisë së Ramës. Deklaratat e pasurisë së ministrave të kabinetit Rama janë bërë publike dje nga portali Open Spending Albania. Ajo që bie në sy është pasuria e ministres së Inovacionit në Francë, e cila disponon një apartament prej 210 m² me

Pasuritë, Beqaj përfiton akoma para nga shitja e kompanisë Intech
  • 2016-04-27

Pasuritë, Beqaj përfiton akoma para nga shitja e kompanisë Intech

Qeveria Ja sa kanë deklaruar ministrat e tjerë, Arben Ahmetaj dhe Damian Gjiknuri ARTEMISA HOXHA Ministri i Shëndetësisë vijon të marrë të ardhura nga shitja e kompanisë “Intech”, për të cilin shpeshherë është akuzuar nga opozita për përfitimet në tenderë publikë. Në

Qeveria që mbulon skandalin me skandal
  • 2016-04-27

Qeveria që mbulon skandalin me skandal

Dhënia e një posti sekretari në parti për Ilir Beqen, megjithëse statuti i partisë nuk e lejon, është një paralajmërim se skandalet po e përmbytin opinionin publik dhe duhen marrë masa. Kokat e ministrave që do priten janë një masë gjysmake që s'do të mjaftojë. Njeriu që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama