Rezultate te kerkimit per termin: +Ahmetaj

Total: 5503
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.125Z

Ahmetaj thyen heshtjen e PS: Ska nevojë për qeveri teknike

Qeveria të vazhdojë punën e vet, u shpreh Ahmetaj pavarësisht reformës në drejtësi. Ministri i Financave ishte i pari që foli nga PS, pas deklaratës së ilir Metës se pas 21 korrikut vendi duhet të ketë qeveri teknike që ta përgatisë për zgjedhjet e ardhshme. Me të gjithë ingredien

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.888Z

Ahmetaj-Bashes Je bere si Liza ne Boten e udirave shko ne prokurori

Transmetuar me 10022016 - 1622 Tirane 10 shkurt 2016 NOAal - Pas deklaratave te sotme te kryetarit te opozites drejtuar Ministrit te Zhvillimit Ekonomik Turizmit Tregtise dhe Sipermarrjes Arben Ahmetaj ka reaguar me nje status ne rrj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.707Z

FMN përfundon skanimin e situatës ekonomike/Ilahi: Rritja ekonomike 2 %, problem sektori energjitik. Reagojnë Ahmetaj e Cani

Programi ekonomik i Shqipërisë po ecën sipas planit. Kështu deklaroi shefi i Misionit të Fondit Monetar Ndërkombëtar Nadeem Ilahi, gjatë një konference për mediat në Tiranë së bashku me ministrin e Financave Shkëlqim Cani dhe atë të Zhvillimit Ekonomik Arben Ahmetaj. Në përfundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.221Z

Forumi i biznesit, Ahmetaj: Të mësojmë nga Maqedonia. Panariti: Të dyfishohen shkëmbimet tregtare

TIRANË-Punimet e një forumi për biznesin mes Shqipërisë dhe Maqedonisë janë mbajtur sot në Tiranë ku janë mbledhur ministra shqiptarë dhe ata maqedonas. Pala shqiptare me kryeparlamentarin Ilir Meta, Ministri i Ekonomisë, Arben Ahmetaj dhe ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti morën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.072Z

Berisha: Mbrapa Info-telecom mund të fshihet ministri Ahmetaj Prokuroria të nisë hetimet

Afera 145 milionë dollarëshe e impulseve telefonike Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sa i takon aferës tjetër korruptive të qeverisë Rama. Bëhet fjalë për skandalin me 145 milionë dollarë , të cilat i kanë kaluar kompanisë celulare Info-telecom. Në një postim në face

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.338Z

Ahmetaj Aksioni i hidrokarbureve vazhdon fund abuzimit ne kurriz te qytetareve

Tirane 15 maj 2015 NOAal- Ministri i Zhvillimit Ekonomik Turizmit Tregtise dhe Sipermarrjes Arben Ahmetaj deklaroi se aksioni ne tregun e hidrokarbureve vazhdon ne menyre qe qytetaret do te perfitojne karburant ne sasine dhe cilesine e duhurbr br Ne nje dalje per mediat ai tha se aksioni synon rim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.105Z

Ahmetaj Rritja e energjise per shkak te monopolit

Nje tjeter rritje e re e cmimit te energjise elektrike po u sjell Sali Berisha shqiptareve per fundvit a thua se nuk mjafton rritja e cmimit te bukes rritja e cmimit te ujit a thua se nuk mjafton rritja e cmimit te ilaceve a thua se nuk mjaftonte nje cmim shume i larte tashme i energjise elektrike t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama