Rezultate te kerkimit per termin: +Ajaxin

Total: 140
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.109Z

Roma, pas Stekelenburgut

Nga Express më 12 qershor 2011 në ora 19:51 Roma vazhdon kërkimin e saj për një portier dhe ka kthyer vëmendjen te Maarten Stekelenburgu. Alexander Doni është në prag të largimit nga klubi dhe mund të përfundojë në Liverpool, ndërsa Julio Sergio kërkohet nga Genoa. Andaj, sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.559Z

Oijer, edhe një vit në Ajax

Nga Express më 16 prill 2011 në ora 19:30 Mbrojtësi i Ajaxit, Andre Ooijer ka nënshkruar kontratë të re me klubin dhe do të mbetet në Amsterdam Arena deri në përfundim të sezonit 2011-2012. Ish-reprezentuesi holandez iu bashkua Ajaxit nga PSV Eindhoveni gjatë verës së kaluar dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.852Z

Van Basten, trajner i ri i AZ Alkmaar

Legjenda e futbollit holandez dhe ish futbollisti i Milanit, Marco van Basten dy vitet e ardhshme do ta drejtoj AZ Alkmaar. Van Basteni do ta zëvendësoj Dick Advokatin, i cili ka paralajmëruar largimin nga klubi.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Ish sulmuesi i Ajax

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.949Z

Ronaldo s146ka preferenca

Nga Express me 10 dhjetor 2010 ne ora 1710 Ylli i Real Madridit Cristiano Ronaldo nuk brengoset rreth shortit te fazes eliminatore te Liges se Kampioneve. Sa i perket kundershtarit te tyre per rrethin e dyte te gares 150 faze te cilen gjiganti madrilen nuk ka arritur ta kaloje ne gjashte edicio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.231Z

Suarez nuk lëviz nga Ajaxi

Nga Express më 09 janar 2011 në ora 18:41 Sulmuesi i Ajaxit, Luis Suarez ka bërë të ditur se do të mbetet në Amsterdam Arena deri në vitin 2013, kur edhe skadon kontrata e tij. Ylli uruguaian më parë kishte pranuar se dëshiron të luajë në Spanjë, edhe pse kërkohet edhe nga disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.206Z

Stekelenburg pret transferim larg Holandës

Nga Express më 13 maj 2011 në ora 18:00 Portieri i Ajaxit, Maarten Stekelenburg do të refuzon ofertën për kontratë të re nga klubi derisa synon të transferohet jashtë Holandës, ka njoftuar menaxheri i tij Rob Jansen. Reprezentuesi holandez spekulohet se kërkohet nga Tottenha, Arsenal,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.203Z

Holanda bëhet me trajner të ri

Pas dorëheqjes së papritur të Guus Hiddink, Federata Holandeze e Futbollit nuk humbi kohë për të gjetur drejtuesin e ri të stolit të portokallinjve, duke ja besuar të ardhmen e “Tulipanëve”, ish mbrojtësit të Ajaxit. Bëhet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama