Rezultate te kerkimit per termin: +Ajaxin

Total: 140
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.264Z

Chelsea kërkon talentin e Ajaxit

Skuadra e Chelseas kanë nisur t’i bëjnë planet për sezonin e ri, duke kërkuar talentin e Ajaxit, Riechdly Bazoer. Bazoer, 19-vjeçar ka shkëlqyer për Ajaxin këtë sezon, duke marrë edhe telefonata nga shumë klube të Holandës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.491Z

Ky lojtar shumë më i mirë se Ibra dhe Suarez!

Ajaxi ka këtë edicion njërin nga sulmuesit më në formë në futbollin evropian. Arkadiusz Milik është futbollisti që po mahnitë të gjithë me aftësitë e tij. Sulmues 20 vjeçar polak ka shifra fantastike me Ajaxin në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.644Z

Senzacionale: 2 Korriku e mposht Ajaxin!

Një lajm senzacional na vije tani nga Turqia. Burimet e Indeksonline mësojnë se ndeshja e grupmoshave U12 e zhvilluar në Izmir të Turqisë e zhvilluar në mes të 2 Korrikut dhe Ajaxit i ka takuar skuadrës kosovare me rezultat 2-1. Djelmoshat tanë kan&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.114Z

Ajaxi nuk i ndahet PSV-së, fiton edhe Feyenoordi

Një fitore jo e thjeshtë për Ajaxin, në fushën e vështirë të Utrechtit. Skuadra nga Amsterdami arriti të triumfonte 1-3, duke u ngjitur kështu në kuotën e 46 pikëve në kampionat, 2 më pak se PSV e vendit të parë. Kasper Dolberg kaloi në avantazh miqtë në minutën e 14-të pas nj�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.444Z

Suarez vazhdon në Ajax

Sulmuesi uruguaian Luis Suarez ka nënshkruar kontratë të re njëvjeçare me gjigantin holandez, Ajax. “Të gjithë kanë spekuluar rreth transferimit por isha në bisedime me Ajaxin rreth vazhdimit të kontratës” tha Suarez, i cili tani është i lidhur me klubin deri në vitin 2013. Suare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.865Z

Arsenali kërkon Suarez

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është i gatshëm të transferojë sulmuesin e Ajaxit, Luis Suarez. "Mirror" shkruan se pas edhe një sezoni pa trofe për topçinjtë, menaxheri Arsene Wenger është i vendosur të forcojë ekipin gjatë verës për ta bërë të gatshëm për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.168Z

Ibrahimovic, njeriu i Championsit

Edhe pse nuk e ka fituar kurrë Ligën e Kampionëve, Zlatan Ibrahimovic ka me çka të mburret në këtë eveniment. Sulmuesi suedez e ka thyer rekordin absolut, duke u bërë lojtari i parë në histori të këtij kompeticioni që shënon gol me gjashtë ekipe të ndryshme, përfshirë këtu Ajaxi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama