Rezultate te kerkimit per termin: +Akademin

Total: 1080
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.785Z

Homazhe per Chavez ne Karakas

Trupi i presidentit të ndjerë venezuelian Hugo Chavez është vendosur në akademinë ushtarake në Karakas. Zoti Chavez vdiq në moshën 58-vjeçare pasi vuajti nga kanceri për pothuajse dy vjet. Familja e tij dhe bashkëpunëtor&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.560Z

Rama 50-vjeç: Jam 18 me 32 vite eksperiencë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot ka ditëlindjen. Ky është një përvjetor i veçantë sepse mbush 50 vjeç, dhe ndodhet në këtë moshë në detyrën më të lartë, atë të kryeministrit të Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.591Z

Ambasada e Mbretërisë së Spanjës, aktivitete për Ditën Ndërkombëtare të Librit

N vigjilje t Dits Ndrkombtare t Librit, 23 Prill e pagzuar si e till n nderim t dy autorve gjenial t letrave botrore, pikrisht n ditlindjen e Shekspirit dhe ditn e vdekjes s Miguel Servantes, Ambasada e Mbretis Spanjolle, q mban dhe Presidencn e rradhs s BE-s, rikthen vmendjen ndaj letrsis spanjolle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.668Z

Nis ne Akademine e Mbrojtjes kursi i katert i Larte i Sigurise dhe Mbrojtjes

Nis në Akademinë e Mbrojtjes kursi i katërt i Lartë i Sigurisë dhe Mbrojtjes. Në kursin që do të zgjasë 12 javë marrin pjesë ushtarakë të Forcave të Armatosura të Kroacisë, Gjeorgjisë, Greqisë, Forcës s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.365Z

Zbardhen ndryshimet per gradat ne Policine e Shtetit

Zbardhet në fletoren zyrtare duke hyrë në fuqi tabela dhe ndryshimi në ligjin për gradat në Policinë e Shtetit. Vendimi I Këshillit të Ministrave I 4 tetorit, ka rrëzuar edhe tabelën e ekuivalentimit të gradave duke kthyer gradën ushta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.647Z

Morsi në gjykatë, i akuzuar përvdekjen e protestuesve në 2012

KAJRO- Udhëheqësi i rrëzuar egjiptian, Mohamed Morsi i është bashkuar liderve të Vëllazërisë Myslimane në seancë gjyqësore për vrasjet në protestat e vitit 2012, një ditë pasi këmbënguli se ai vijon të jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.708Z

Paraqitet Mohamed Morsi në gjykatë

Udhëheqësi i rrëzuar egjiptian, Mohamed Morsi i është bashkuar liderve të Vëllazërisë Myslimane në seancë gjyqësore për vrasjet në protestat e vitit 2012, një ditë pasi këmbënguli se ai vijon të jetë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama