Rezultate te kerkimit per termin: +Akademin

Total: 1079
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.961Z

Berishaj vizitoi Akademinë e KEDS-it

U.d i Rektorit të Universitetit të Prishtinës, Anton Berishaj, ka vizituar Akademinë e KEDS-it, ku është pritur nga drejtori i përgjithshëm i kësaj kompanie, Vedi Yesilkilic. Yesilkilic foli për bashkëpunimin dhe për përkrahjen e vazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.927Z

Një komedi e Woody Allen në Akademinë e Arteve

TIRANË- Aktorët Gazmend Gjoka, Arben Derhemi dhe Niada Saliasi do të sjellin për publikun mbremjen e së shtunës, në Akademinë e Arteve, komedinë e Woody Allen "Riverside Park", histori e një takimi për marrëdhëniet njerëzore. Kome

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.854Z

​Edhe 290 policë të rinj nisin trajnimin në Akademinë e Kosovës

Në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike (AKSP) të hënën e ardhshme, më 21 shtator, do të fillojnë trajnimin 290 policë të rinj. Është kjo gjenerata e 53-të e policëve të rinj të cilët për gjasht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.626Z

Mustafa mori pjesë në akademinë përkujtimore të Ibrahim Rugovës (Foto)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në akademinë përkujtimore me rastin e 10-vjetorit të vdekjes së Presidentit Historik të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova, të organizuar nën patronazhin e Presidentes Atifete Jahj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.703Z

Nga A.U.K. Ushtarak në Akademinë Mbretërore të Britanisë së Madhe

PRISHTINE : Mentor Ibrahimi, është një ish-nxënës i Universitetit Amerikan të Kosovës - AUK, klasës të 2011, shkruan faqja e internetit të Universitetit Amerikan të Kosovës. Ai u bashkua me akademinë e Trupave Mbrojtëse të Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.944Z

Zhvillohet ceremonia e diplomimit për vitin akademik 2012-2013 në Akademinë e FA

TIRANË- Në Komandën e Doktrinës dhe Stërvitjes u zhvillua sot ceremonia e diplomimit të kursantëve që përfunduan Kursin e Lartë të Oficerit dhe Kursin e Komandës dhe Shtabit të Përgjithshëm për vitin akademik 2012-2013 n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.844Z

Ligji, Kuvendi shkrin Akademin

• Kuvendi vendos p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama