Rezultate te kerkimit per termin: +Akademin

Meta: total 1000 / total_found 5540 / time 0.003 / keyword[0] akademin / docs[0] 5540 / hits[0] 7684 /
Policia hap dyert për studentët me rezultate të larta
  • 2018-12-21

Policia hap dyert për studentët me rezultate të larta

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, nëpërmjet një postimi në Tëitter thekson se ndryshimet e miratuara në Kuvend hapin rrugën drejt një etape të rëndësishme të modernizimit të Policisë së Shtetit. Ndryshimet e miratuara mbrëmë nga Kuvendi në Ligjin Për Policinë e Shtetit, ha

Ferrari dhe Mercedesi në luftë për Schumacher!
  • 2018-12-14

Ferrari dhe Mercedesi në luftë për Schumacher!

Botërori i Formula 1 është mbyllur, por rivaliteti mes Ferrarit dhe Mercedesit po vijon. Ndërsa në pistat e garave bilanci është dukshëm në favor të Shigjetave të argjendta, Ferrari duket se ka fituar terren përsa i përket merkatos së pilotëve, pasi pritet që në të ardhmen të ket

No Pic available
  • 2018-12-08

Misteri i femrave të zhveshura në telajon e Lin Delijës

Personazhet në pikturat e Lin Delisë kanë të njëjtin vështrim me artistin. Gra të zhveshura që shohin larg, duar të zgjatura drejt horizontit duke pritur diçka apo portrete që flasin vetëm me një vështrim. Në historinë e artit emri i Lin Delisë, me një jetë të trazuar jashtë ku

Çmendet Bayerni, 150 milionë euro për dy tulipanët
  • 2018-12-05

Çmendet Bayerni, 150 milionë euro për dy tulipanët

Konsiderohen dy xhevahirë të futbollit holandez dhe gjysma e klubeve të mëdha të Europës është gati pr të investuar shuma të mëdha për shërbimet e tyre. Për Frenkie de Jong e Matthijs de Ligt, i pari mesfushor dhe u dyti qendërmbrojtës i Ajaxit të Amsterdamit, po bëhet gati një of

No Pic available
  • 2018-11-24

E patrajnuar, Rama Bashës: Ina, mund të ishte dëshmorja e parë femër

Tre ditë pas përplasjeve të dhunshme mes policisë dhe banorëve të Astirit para Parlamentit, kryeministrit Edi Rama nuk i ka dal ende inati me trajtimin që i bëri opozita lëndimit të 12 efektivëve. Në një aktivitet të Ministrisë së Brendshme, ku u prezantua flota e re e makinave të p

Në shtëpi me qira dhe guximtare, kush është policja që humbi gishtat
  • 2018-11-22

Në shtëpi me qira dhe guximtare, kush është policja që humbi gishtat

Jeton e vetme. Me qera. Babai pa punë. Nëna ekonomiste. Vëllai emigrant në Gjermani. Nuk ka krijuar deri tani një familje pasi i është dedikuar punës, ku kërkon të bëjë karrierë. Ka mbaruar me rezultate të shkëlqyera. Kolegët e saj të Forcave të Posaçme “Shqiponjat” n

Fituesit e gradës Kryekomisar në Policinë e Shtetit (EMRAT)
  • 2018-11-19

Fituesit e gradës Kryekomisar në Policinë e Shtetit (EMRAT)

Janë shpallur rezultatet e konkursit për gradën Kryekomisar, ku fitues rezultojnë vetëm 30 oficerë, nga 133 që ishin vendet e lira për këtë gradë. Konkursi u zhvillua më datë 12 nëntor dhe kandidatët kanë ankesa për vonesën e shpalljes së rezultateve, pasi pikët që kishin grumbu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama