Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidenton

Meta: total 420 / total_found 420 / time 0.000 / keyword[0] aksidenton / docs[0] 420 / hits[0] 449 /
No Pic available
  • 2008-02-06

Aksidenton kembesorin, pranga shoferit

BERAT - Aksidenton ne rruge nje kalimtar, duke e lene te plagosur, nderkohe qe eshte ndaluar nga policia me akuzen e "shkeljes se rregullave te qarkullimit rrugor". Burime te policise se Beratit, thane se ngjarja ka ndodhur dy dite me pare, kur eshte bere dhe ndalimi i te dyshuarit Bojken Kucuku. Po

No Pic available
  • 2008-01-05

E aksidenton emigranti

LIBRAZHD- Nje 46-vjecar u aksidentua dje ne Librazhd, pasi u perplas nga nje automjet, dhe ndodhet ne gjendje te rende per jeten. Aksidenti ndodhi prane vendit te quajtur kthesa e Perrenjasit, ne aksin rrugor Perrenjas-Librazhd. Sipas burimeve policore, Kadri Omeri, lindur ne Skroske te Librazhdit d

No Pic available
  • 2007-12-26

Një akt çnjerëzor, pas një aksidenti rrugor

Ngjarja që dua t’ju tregoj, më ka ndodhur përpara dy ose tre muajsh në zonën pranë Liqenit Artificial të Tiranës. Shpresoj të jetë me interes për rubrikën e raportimeve që keni hapur në gazetë. Me anë të këtij tregimi dua të bëj një apel njerëzor, për të qenë më të n

No Pic available
  • 2007-12-24

E aksidenton, zhduket

LEZHE - Nje 30-vjecar nga Lezha u perplas per vdekje nga nje automjet, teksa ecte ne ane te rruges se vjeter Lezhe-Milot. Alfred Perndreca, nga fshati Manat, u perplas oret e vona te dites se enjte, nderkohe qe drejtuesi I automjetit qe shkaktoi vdekjen e e menjehershme te tij, u largua me shpejtesi

No Pic available
  • 2007-12-23

Aksidenton me vdekje, ndalohet nga policia

Nje aksident i rende automobilistik ka ndodhur dje, rreth ores 06:50. Menjehere ne vendin e ngjarjes shkuan sherbimet policore, u formua grupi hetimor dhe u konstatua se automjeti tip Fiat Fiorina, me targa Tr.7197 J, me drejtues shtetasin Artur Topi, 49 vje

No Pic available
  • 2007-12-14

Aksidenton vogelushen, nen hetim shoferi

KUCOVE - Nje 37-vjecar nga qyteti i Kucoves eshte marre nen hetim pasi akuzohet se ka aksidentuar ne rruge nje femije 7 vjec. Burime te komisariatit te ketij qyteti bejne me dije se drejtuesi i mjetit, Dritan Xh., ka aksidentuar dje pasdite, ne nje nga akset rrugore te qytetit, vogelushen me inicial

Xherard aksidenton një 10-vjeçar
  • 2007-10-02

Xherard aksidenton një 10-vjeçar

Mesfushori i Liverpulit dhe i Anglisë, Stivën Xherad, u përfshi në një aksident me makinë, në të cilin një djalë 10-vjecar theu këmbën e tij. Xherard ishte duke drejtuar makinën e tij të markës luksoze "Bentely" në rrethinat e Liverpulit, kur ndodhi aksidenti pranë një shkolle, rre