Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidenton

Meta: total 420 / total_found 420 / time 0.000 / keyword[0] aksidenton / docs[0] 420 / hits[0] 449 /
FOTOT/ Makina aksidenton një vajzë në qendër të Tiranës
  • 2016-01-19

FOTOT/ Makina aksidenton një vajzë në qendër të Tiranës

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e së hënës në qendër të kryeqytetit, ku një femër është plagosur rëndë nga një makinë e cila më pas është larguar me shpejtësi nga vendngjarja. Në rrjetet sociale janë postuar këto foto që tregojnë edhe pamjet nga vendi ku ka ndo

Aksidenton kembesorin dhe largohet arrestohet 25-vjecari
  • 2016-01-12

Aksidenton kembesorin dhe largohet arrestohet 25-vjecari

PUBLICITET Korce 12 janar 2016 NOAal - Nje person i shpallur ne kerkim pasi u largua nga vendi i ngjarjes pas aksidentit qe shkaktoi eshte arrestuar nga blute e Korces Burime nga policia bejne me dije se ne pranga eshte vene 25-vjecari Arjan Kasapi banues ne fshatin Podgoriebr br

Makina aksidenton drejtuesin e biçikletës
  • 2016-01-05

Makina aksidenton drejtuesin e biçikletës

Një aksident i rëndë me një të plagosur ka ndodhur në segmentin rrugor përpara spitalit rajonal të Shkodres. Sipas hetimeve të para mësohet se parakalimi i gabuar i mjetit 6+1 ka sjellë përplasjen e drejtuesit te bicikletes, 66 vjeçarit Prek Dema duke i shkaktuar plagë të rënda si pa

I dehur dhe në sens të kundërt, aksidenton me vdekje të riun, 2 rëndë
  • 2015-12-28

I dehur dhe në sens të kundërt, aksidenton me vdekje të riun, 2 rëndë

Një 32-vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti me të cilin udhëtonte u përplas me një tjetër në Autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të këmbësorëve, Shkozet. Sipas të dhënave të para të policisë mjeti tip Reno Megane me targa AA 800 BZ me drejtues shtetasin A.Sh. është perp

Shoferja aksidenton invalidin 67-vjeçar
  • 2015-12-09

Shoferja aksidenton invalidin 67-vjeçar

Një invalid që po lëvizte me karrocën e tij në hyrje të qytetit të Korçës është përplasur me automjet nga një shofere femër. Ngjarja ka ndodhur pas mesditës së sotme në Korçë, nga ku mësohet se i aksidentuari me iniciale K.M., 67 vjeç, po lëvizte me karrocë invalidi, kur dre

Shoferja aksidenton rende invalidin ne Korce
  • 2015-12-09

Shoferja aksidenton rende invalidin ne Korce

Foto ilustruese PUBLICITET Korce 8 dhjetor 2015 NOAal - Shoferja aksidenton rende nje invalid ne qytetin e Korces Ngjarja u shenua pas mesdites se sotme ne hyrje te ketij qytetibr br Burime zyrtare nga policia bejne me dije se i aksidentuari KM 67 vjec levizte me karroce

Vlorë, aksidenton për vdekje këmbësorin dhe largohet
  • 2015-12-05

Vlorë, aksidenton për vdekje këmbësorin dhe largohet

(Foto ilustruese) Një këmbësor humbi jetën pasi u përplas nga një makinë në Vlorë pasdreken e së shtunës. Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 13:00 në rrugën Transballkanike, ndërsa kufoma u la në rrugë i pambuluar për rreth 20 minuta. Pasi i shkaktoi vdekjen burrit ende