Rezultate te kerkimit per termin: +Aktualisht +Prokuroria

Total: 4613
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.214Z

Prokuroria heton trafikun e armeve

Redinalda Caushaj Prokuroria nis hetimet per dyshimet rreth trafikut te armeve nga Shqiperia drejt SHBA-ve dhe vendeve te tjera. Shkak jane bere akuzat e hedhura ditet e fundit ne media, pamjet filmike, por dhe pergjimet e servirura pas shperthimit ne Gerdec, ku mbeten te vdekur ne fabriken e demont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.927Z

Prokuroria: Burg dy kryepoliceve

BERAT- Akuzat e ngritura nga nje vajze per mbajtje tej orareve te percaktuara nga ligji ne komisariat dhe presioni i ushtruar ndaj saj per te pranuar se ishte trafikuar, rrezikojne t'i kushtojne burgun dhe gjoben ish-kreut te Zyres Antitrafik ne Berat dhe nje inspektori. Prokuroria ka dhene dje pret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.718Z

"Fazllic", Prokuroria apelon vendimin

Prokuroria e Tiranes i eshte drejtuar Gjykates se Apelit, per te kundershtuar vendimin e Gjykates se Tiranes, e cila shfuqizoi vendimin e sekuestrove ndaj pronave te biznesmenit boshnjak, Damir Fazllic. Ankimimi eshte dorezuar ne Gjykaten e Apelit, gjate javes se kaluar. Prokuroret e ce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.802Z

"Fazliç", prokuroria apelon vendimin

Prokuroria e Tiranës i është drejtuar Gjykatës së Apelit, për të kundërshtuar vendimin e Gjykatës së Tiranës, e cila shfuqizoi vendimin e sekuestrove ndaj pronave të biznesmenit boshnjak, Damir Fazliç. Ankimimi është dorëzuar në Gjykatën e Apelit, gjatë javës së kaluar. Prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.566Z

Prokuroria heton mjeket

Sarande- Ekspertet e mberritur nga Tirana konkluduan pas tre oreve verifikimesh shkencore se shkaku i vdekjes ne maternitet i lehones 25 vjecare nga fshati Xarre i Sarandes eshte trompoza. Ndersa grupi i mjekeve nxori diagnozen "Tromboemboli Pulmonare", Prokuroria e Rrethit nisi hetimet per "mjekim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.051Z

Prokuroria, nen hetim zyrtare e ushtarake

Redinalda Caushaj Zyrtare dhe ushtarake rrezikojne te merren nen hetim nga Prokuroria e Pergjithshme, pas ngritjes se grupit te ri te investigimit dhe rishqyrtimit te provave te dosjes "Gerdeci", te deleguar nga organi i akuzes Tirane. Hetuesit dyshojne se persona te tjere jane "shkaktare" te tragje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.210Z

Prokuroria sekuestro per 9 pallate ne ndertim ne bregun e Velipojes

Foto ilustruese Shkoder 7 shkurt 2016 NOAal- Prokuroria e Shkodres ka vendosur sekuestro preventive per nente pallate ne ndertim ne bregdetin e VelipojebrS br Prokuroria e Shkodres beri me dije kete te diel se ka marre lejen e gjykates per te vendosur sekuestro preventive mbi 9

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama