Rezultate te kerkimit per termin: +Aktualisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.233Z

"Gratë që janë aktualisht në politikë, të bëjnë një lob"

Mirëdita dhe përshëndetje! Kaluan dhe festat e 7 dhe 8 Marsit me pak bujë dhe përkushtim për nënat dhe motrat tona. Mendoj se shoqëria shqiptare ka mbetur në kornizën e sloganeve për femrat në përgjithësi dhe janë në hije shumë gra intelektuale që bëjnë edhe punë të rëndomta s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.242Z

Shtypi gjerman Serbia aktualisht nuk ka interes te kete konflikt

Ceshtja e Kosoves eshte reduktuar ne nje konflikt per Mitrovicen shkruan Michael Martens ne te perditshmen prestigjoze gjermane FRANKFURTER ALLGEMEINE ZEITUNG. Me tej ne numrin e sotem te FAZ lexojme Shpallja e pavaresise se Kosoves ka kontribuar ne nje mase te konsiderueshme ne stabilitetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.070Z

Kadare takon Thaçin: Shqiptarët aktualisht janë të favorizuarit e fatit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur sot në një takim shkrimtarin Ismail Kadare, të cilin Kosova e nderoi edhe me titullin Letërsia Shqipe. Gjatë bisedës me kreun e shtetit të Kosovës, Kadare ka thënë se “shqiptarët aktualisht janë të favorizuarit e fatit”. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.361Z

Haxhinasto Aktualisht LSI eshte ne koalicion shume solid me PD-se

Edmond Haxhinasto, zv.kryeministër i vendit njëherësh dhe Ministër i Jashtëm, përfaqësuesi i forcës politike të LSI-në në koalicionin e djathtë ka diskutuar në studion e ABC News rreth koalicioneve politike. Haxhinasto duke ju referuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.260Z

Një fëmijë gjendet i groposur në rërë, aktualisht ndodhet në koma

Fuerteventura, Kanarie, 20 Gusht NOA - Tragjedi në Fuerteventura, në një ndër ishujt më të bukur të Kanarie. Një fëmijë italian vetëm 10 vjeç, ka mbetur nën kurthin e një grope rëre, e cila fillimisht ishte hapur për të luajtur nga disa miqtë e tij në lokalitetin e La Oliva.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.454Z

Fituesi i "Oskarit", aktualisht ndodhet në Zvicër pas hekurave

Shtetet e Bashkuara të Amerikës i kanë kërkuar Zvicrës ekstradimin e Roman Polanskit tek autoritetet e Kalifornisë, ku ai mund të kalojë deri në dy vjet burg për akuzën e marrëdhënieve seksuale me një 13-vjeçare. Ministria e Drejtësisë bëri të ditur në një deklaratë se Uashingt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama