Rezultate te kerkimit per termin: +Aktualisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.361Z

Haxhinasto Aktualisht LSI eshte ne koalicion shume solid me PD-se

Edmond Haxhinasto, zv.kryeministër i vendit njëherësh dhe Ministër i Jashtëm, përfaqësuesi i forcës politike të LSI-në në koalicionin e djathtë ka diskutuar në studion e ABC News rreth koalicioneve politike. Haxhinasto duke ju referuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.260Z

Një fëmijë gjendet i groposur në rërë, aktualisht ndodhet në koma

Fuerteventura, Kanarie, 20 Gusht NOA - Tragjedi në Fuerteventura, në një ndër ishujt më të bukur të Kanarie. Një fëmijë italian vetëm 10 vjeç, ka mbetur nën kurthin e një grope rëre, e cila fillimisht ishte hapur për të luajtur nga disa miqtë e tij në lokalitetin e La Oliva.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.454Z

Fituesi i "Oskarit", aktualisht ndodhet në Zvicër pas hekurave

Shtetet e Bashkuara të Amerikës i kanë kërkuar Zvicrës ekstradimin e Roman Polanskit tek autoritetet e Kalifornisë, ku ai mund të kalojë deri në dy vjet burg për akuzën e marrëdhënieve seksuale me një 13-vjeçare. Ministria e Drejtësisë bëri të ditur në një deklaratë se Uashingt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.975Z

Kapelo: Reali i Madridit eshte ngritur aktualisht ne nivelin e Barcelones

Trajneri i Anglise, Fabio Kapelo theksoi per gazeten italiane "La Gazzetta dello Sport" se Barcelona dhe Reali i Madridit jane aktualisht ne nivele te barabarta. - "Jo shume kohe me pare, mjaft njerez theksonin te bindur se Barcelona ishte ekipi me i mire i planetit dhe nuk rivalizohet nga asnje sku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.677Z

Invalidët, Rama premton më pak se ç’përfitojnë aktualisht

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, publikoi dje idenë e “Kartës sociale” ose përfitimet që do të ofrojë qeveria e tij, në rast se do të vijë në pushtet për njerëzit në nevojë. Ndryshe nga ideja, premtimet konkrete të kësaj karte, janë më të vogla se ato që personat me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.534Z

Aktualisht dy njësitë e termocentralit Kosova B janë jashtë prodhimit

Blloku i parë i termocentralit "Kosova B" është ndalur së prodhuari nga mesnata ndërmjet të dielës dhe të hënës. Kjo është ndalje e paplanifikuar dhe ndodhi vetëm një ditë pasi edhe njësia tjetër Blloku i dytë, ishte ndalur gjithashtu në mënyrë të paplanifikuar. Aktualisht t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama