Rezultate te kerkimit per termin: +Aktualisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.551Z

LSI: Synojmë Bashkinë e Tiranës, aktualisht është pa vizion

Tiranë, 23 Korrik, NOA Update Lëvizja Socialiste për Integrim ka si prioritet të saj në zgjedhjet e ardhshme lokale, të mund të marrë drejtimin e bashkisë më të madhe në vend, atë të Tiranës. Kështu ka theksuar ndër të tjera, në fjalën që sapo ka mbajtur në mbledhjen e K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.119Z

Drejtori i Rendit: Aktualisht në Shqipëri ka shumë pak kanabis të mbjellë

Drejtori i Drejtorisë së  Rendit në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit deklaron se aktualisht sipërfaja e mbjellë me kanabis në të gjithë vendin është në nivele shumë të ulta. I ftuar në emisionin Debati në Channel One të gazetarit Roland Qafoku, Albert Dervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.736Z

Aktualisht të prekur nga AH3N2, 20 mijë njerëz, i ftohti e favorizon!

Ritmi i përhapjes së virusit AH3N2 është ulur në javën e tretë të janarit. Në ditët e para të muajit, numri i të prekurve nga gripi arriti në 21 mijë të prekur, ndërsa aktualisht Instituti i Shëndetit Publik referuar analizave raporton për 20 mijë personat janë të prekur nga vir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.605Z

Në Prishtinë aktualisht shënohet temperatura -17C (Foto)

Mbi vendin tonë po vazhdon të mbretëroj mot i ftohtë me temperatura prej – 17 gradë celsius. Mbrëmë dhe sot në vendin tonë kanë qenë temperaturat më të ulëta ku për sot ishte paralajmërua se temperaturat do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.722Z

Interesi baze i monedhes vendase eshte aktualisht 5.75 %

Blerina Hoxha Ambienti ekonomik ne vend dhe sidomos banka,t presin nje tjeter ulje te normes baze te interesit per lekun nga Banka e Shqiperise. Eksperte te ekonomise e rekomandojne kete ulje edhe per faktin e thjeshte se, inflacioni eshte nen objektivin e poshtem te Bankes se Shqiperise, prej 2 per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.491Z

Vakumi ligjor për armëmbajtjen pa leje, aktualisht nuk ka dënime me burg

Gjykata Kushtetuese ne dhjetor u mundua te rregulloje nje padrejtesi qe u behej individeve te cilet rrezikonin denimin nga  7 deri 15 vite burg  nese kapeshin  me armë  pa leje,  por pas ketij vendimi gjithshka ka hyre ne kaos ne rendin ligjor. Me rrrëzimin e një  prej paragravefe te nenit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.488Z

Njihuni me shtatë teniseret më seksi aktualisht (Foto)

Sportin e tenisit nganjëherë e bëjnë më interesant bukuroshet që njeh ky sport. Aktualisht janë disa të tillë që mahnisin me bukurinë e tyre. Dorën në zemër njëra nga to është edhe serbja Ana Ivanovic. AdPlatformZon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama