Rezultate te kerkimit per termin: +Al +Pacino

Total: 116
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.535Z

Al Pacino nderohet nga Shtëpia e Bardhë

Aktori i mirënjohur Al Pacino është nderuar me Medaljen Kombëtare për Artin nga Shtëpia e Bardhë në SHBA. Ka qenë presidenti Barak Obama i cili ka nderuar aktorin 71-vjeçar për kontributin e tij në kulturën amerikane. Na është thënë se je jemi të ndryshëm si njerëz, tha Obama. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.640Z

Al Pacino nderohet Me Medaljen Kombetare te Artit

Aktori amerikan Al Pacino eshte nderuar me Medaljen Kombetare te Artit ne nje ceremoni ne Shtepine e Bardhe ku u vleresuan gjithashtu 16 persona e organizata.Vet presidenti i Shteteve te Bashkuara Barack Obama ka pershendetur 71-vjecarin dhe i ka dhene atij medaljen.Presidenti Obama u shpreh se te g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.465Z

Al Pacino në rolin e Doktor vdekjes

Më 25 prill Al Pacino mbush 70 vjeç dhe nuk ka ndërmend të dalë në pension apo t’i dedikohet filmave më pak impenjativë. I lindur në Harlem nga prindër siçilianë, Alfredo James Pacino, do të debutojë nesër në HBO në “You don't know Jack” me Susan Sarand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.318Z

Al Pacino mafioz i vertete tek Gotti

Pasi ka interpretuar Michael Corleone, mafiozin e fantazisë në sagën e Padrinos, Al Pacino do të interpretojë një personazh të vërtetë në filmin e Barry Levinson me titull “Gotti: Three Generations”. Filmi fletë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.203Z

Al Pacino i lodhur ne sheshxhirim

Al Pacino është bërë i njohur me interpretimin e tij në triologjinë Kumbari, por që nga ajo kohë kanë kaluar shumë vite dhe tashmë 71-vjeçarit duket se i rëndon puna. Aktori i famshëm është fotografuar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.996Z

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Te gjithe e dine se kur ishte i ri ishte terheqes, seksi dhe shume joshes.Po askush nuk e di dhe nuk mund ta kishte imagjinuar se Al Pacino ka patur eksperienca prej zhilogoje. "Kur isha i ri kisha marredhenie me nje grua ne Sicili me te madhe se une, e cila me jepte strehe ne shtepi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.699Z

Al Pacino nderohet në Shtëpinë e Bardhë

Aktori amerikan Al Pacino është nderuar me Medaljen Kombëtare të Artit në një ceremoni në Shtëpinë e Bardhë, ku u vlerësuan gjithashtu 16 persona e organizata.Ka qenë vetë presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama që ka përshëndetur 71-vjeçarin dhe i ka dhënë atij medaljen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama