Rezultate te kerkimit per termin: +Al +Pacino

Total: 116
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.465Z

Al Pacino në rolin e Doktor vdekjes

Më 25 prill Al Pacino mbush 70 vjeç dhe nuk ka ndërmend të dalë në pension apo t’i dedikohet filmave më pak impenjativë. I lindur në Harlem nga prindër siçilianë, Alfredo James Pacino, do të debutojë nesër në HBO në “You don't know Jack” me Susan Sarand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.318Z

Al Pacino mafioz i vertete tek Gotti

Pasi ka interpretuar Michael Corleone, mafiozin e fantazisë në sagën e Padrinos, Al Pacino do të interpretojë një personazh të vërtetë në filmin e Barry Levinson me titull “Gotti: Three Generations”. Filmi fletë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.203Z

Al Pacino i lodhur ne sheshxhirim

Al Pacino është bërë i njohur me interpretimin e tij në triologjinë Kumbari, por që nga ajo kohë kanë kaluar shumë vite dhe tashmë 71-vjeçarit duket se i rëndon puna. Aktori i famshëm është fotografuar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.996Z

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Te gjithe e dine se kur ishte i ri ishte terheqes, seksi dhe shume joshes.Po askush nuk e di dhe nuk mund ta kishte imagjinuar se Al Pacino ka patur eksperienca prej zhilogoje. "Kur isha i ri kisha marredhenie me nje grua ne Sicili me te madhe se une, e cila me jepte strehe ne shtepi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.699Z

Al Pacino nderohet në Shtëpinë e Bardhë

Aktori amerikan Al Pacino është nderuar me Medaljen Kombëtare të Artit në një ceremoni në Shtëpinë e Bardhë, ku u vlerësuan gjithashtu 16 persona e organizata.Ka qenë vetë presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama që ka përshëndetur 71-vjeçarin dhe i ka dhënë atij medaljen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.787Z

Kinema, Al Pacino zevendeson De Niro

Al Pacino do te zevendesoje Robert De Niro ne thrillerin “I biri i askujt”, i regjisorit Dito Montiel. Lajmin e ben te ditur “Hollywood Reporter”. Skenari i filmit perqendrohet tek nje polic i ri, i interpretuar nga Channing Tatum, qe ka per detyre mbikeqyrjen e la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.065Z

Al Pacino në bisedime për rolin e John Lennon

Nga Express më 12 qershor 2011 në ora 13:01 Aktori i njohur amerikan Al Pacino është në bisedime e sipër për rolin në filmin që do të bazohet në rrëfimin jetësor të John Lennonit, anëtarit legjendar të grupit "The Beatles". Filmi me siguri do të titullohet "Imagine", që njëher

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama